Eemann Group OÜ
Registrisse kantud 11268237Eemann Group OÜ (registrikood 11268237) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata kaupade jaemüük (EMTAK 47789). 2025. aasta müügitulu oli 3 288 668 eurot ja puhaskasum 67 723 eurot, bilansimaht 977 493 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Dmitri Eemann. Juhatuse liige on Dmitri Eemann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.06.2006 (20 a 4 k) · Laki tn 5b, Tallinn, 10621
Registriandmed KMKR EE101066710 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101066710
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 2024: 1,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,8 % | 2024: 8,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,0 % | 2024: 63,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | +6,6 % | 2024: +4,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 288 668 | 3 086 442 | 2 965 147 | 2 909 187 | 3 450 267 | 2 370 826 | 1 760 032 |
| Puhaskasum | 67 723 | 50 890 | 176 231 | 13 988 | 83 826 | 71 780 | 141 834 |
| Käibevara | 945 116 | 959 121 | 770 390 | 735 127 | 782 762 | 771 212 | 776 549 |
| Põhivara | 32 377 | 33 669 | 27 471 | 22 270 | 16 332 | 16 234 | 23 439 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 977 493 | 992 790 | 797 861 | 757 397 | 799 094 | 787 446 | 799 988 |
| Kohustised kokku | 283 887 | 366 907 | 212 868 | 348 635 | 404 320 | 476 498 | 560 820 |
| Omakapital | 693 606 | 625 883 | 584 993 | 408 762 | 394 774 | 310 948 | 239 168 |
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 1,6 % | 5,9 % | 0,5 % | 2,4 % | 3,0 % | 8,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 945 116 € · 96,7 %
- Põhivara 32 377 € · 3,3 %
- Lühiajalised kohustised 252 316 € · 25,8 %
- Pikaajalised kohustised 31 571 € · 3,2 %
- Omakapital 693 606 € · 71,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 56 688 € | 47 097 € | 654 866 € | 14 |
| II kv 2026 | 47 744 € | 43 940 € | 757 832 € | 13 |
| I kv 2026 | 45 388 € | 43 740 € | 624 650 € | 12 |
| IV kv 2025 | 59 213 € | 48 816 € | 685 457 € | 11 |
| III kv 2025 | 60 374 € | 46 388 € | 616 074 € | 12 |
| II kv 2025 | 49 219 € | 41 588 € | 590 057 € | 12 |
| I kv 2025 | 38 849 € | 36 542 € | 513 270 € | 12 |
| IV kv 2024 | 37 780 € | 33 564 € | 571 735 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 896 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 15 699 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 83,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 218 289 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 156 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Dmitri Eemann
- Eemann Tech OÜ Osanik
- Mittetulundusühing Laskespordiklubi Alpha Juhatuse liige
- WPSF Eesti MTÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 21 454 | 9 709 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 17 816 €
- Sisekaitseakadeemia · maksed 1 975 €
- Kaitseliit · maksed 669 €
- Maksu- ja Tolliamet · maksed 660 €
- Tallinna Vangla · maksed 335 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubIPSCStore offers premium shooting gear, top-notch IPSC equipment, and quality gun parts and accessories for the competitive shooter. Worldwide delivery.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.08.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10099339 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10099339 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10099339 / 10
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10099339 / 9
-
30.11.2016Muutmiskanne Ä 10099339 / 8
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10099339 / 7
-
04.11.2014Muutmiskanne Ä 10099339 / 6
-
24.10.2014Muutmiskanne Ä 10099339 / M3
-
21.03.2013Muutmiskanne Ä 10099339 / 5
-
18.01.2011Muutmiskanne Ä 10099339 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 99339 / 3
-
16.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 99339 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |