Osaühing Devistra
Registrisse kantud 11274964Osaühing Devistra (registrikood 11274964) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Saxby küla, tegevusala toitlustamine üritustel (EMTAK 56211). 2025. aasta müügitulu oli 768 eurot ja puhaskasum -1 246 eurot, bilansimaht 38 203 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vaido Holm. Juhatuse liige on Vaido Holm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.07.2006 (20 a 2 k) · Kiviaia, Saxby küla, 91301
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Toitlustamine üritustel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -162,2 % | 2024: -110,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -17,3 % | 2024: -2,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,9 % | 2024: 28,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +249,1 % | 2024: −26,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −25,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 768 | 220 | 300 | 0 | 0 | 3 307 | 1 754 |
| Puhaskasum | -1 246 | -242 | -74 | -488 | -3 280 | -735 | -133 |
| Käibevara | 38 203 | 29 449 | 29 691 | 9 765 | 10 253 | 12 533 | 13 268 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 38 203 | 29 449 | 29 691 | 9 765 | 10 253 | 12 533 | 13 268 |
| Kohustised kokku | 31 000 | 21 000 | 21 000 | 1 000 | 1 000 | 0 | 0 |
| Omakapital | 7 203 | 8 449 | 8 691 | 8 765 | 9 253 | 12 533 | 13 268 |
| Kasumimarginaal | -162,2 % | -110,0 % | -24,7 % | – | – | -22,2 % | -7,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 38 203 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 31 000 € · 81,1 %
- Omakapital 7 203 € · 18,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 81,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
56211 Toitlustamine üritustel põhitegevus 638 €
-
77399 Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 130 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 31 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKiviaia, Saxby küla, 91301
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10100425 / 9
-
27.11.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10100425 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10100425 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10100425 / 6
-
14.03.2016Muutmiskanne Ä 10100425 / 5
-
30.01.2012Muutmiskanne Ä 10100425 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 100425 / 3
-
23.08.2006Muutmiskanne Ä 100425 / 2
-
03.08.2006Muutmiskanne Ä 100425 / M1
-
21.07.2006Esmakanne Ä 100425
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 16.08.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 09.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |