Hatluk OÜ
Registrisse kantud 11277035Hatluk OÜ (registrikood 11277035) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala mujal liigitamata metalltoodete tootmine (EMTAK 25991). 2025. aasta müügitulu oli 18 847 eurot ja puhaskasum 1 830 eurot, bilansimaht 252 460 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Orupõld. Juhatuse liige on Raul Orupõld. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.08.2006 (20 a 2 k) · Tarva tn 12, Pärnu linn, 80027
Registriandmed KMKR EE101101837 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101101837
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,7 % | 2024: -62,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,7 % | 2024: -11,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −59,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 847 | 46 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 333 950 |
| Puhaskasum | 1 830 | -28 677 | 0 | 0 | 0 | 0 | 118 955 |
| Käibevara | 252 460 | 250 630 | 369 307 | 386 252 | 386 252 | 386 252 | 386 252 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 252 460 | 250 630 | 369 307 | 386 252 | 386 252 | 386 252 | 386 252 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 252 460 | 250 630 | 369 307 | 386 252 | 386 252 | 386 252 | 386 252 |
| Kasumimarginaal | 9,7 % | -62,3 % | – | – | – | – | 35,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 252 460 € · 100,0 %
- Omakapital 252 460 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 95 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 8 615 € | 1 687 € | 14 324 € | 0 |
| IV kv 2025 | 112 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 112 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTarva tn 12, Pärnu linn, 80027
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.01.2026Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 30036413 / 13
-
30.12.2025Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 30036413 / M6
-
02.12.2025Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 30036413 / 12
-
06.11.2023Muutmiskanne Ä 30036413 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30036413 / 10
-
14.11.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30036413 / 9
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30036413 / 8
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30036413 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30036413 / 6
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 30036413 / 5
-
01.07.2010Muutmiskanne Ä 30036413 / 4
-
18.11.2008Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 100680 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |