Arrow OÜ

Registrisse kantud 11277207
☆ Jälgi

Arrow OÜ (registrikood 11277207) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Kiia küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 767 529 eurot ja puhaskasum 4 560 eurot, bilansimaht 86 379 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 02.08.2006 (20 a 2 k) · Kiia tee 2, Kiia küla, 76914

Müügitulu 2025
768 tuh €
↑ +35 % vs 2024
Puhaskasum 2025
4 560 €
↓ −82 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
7
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101695851 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101695851
Osakapital
40 000 EEK
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 30.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
EMTAK 41001
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
86 379 €
↓ −56 % vs 2024
Omakapital 2025
24 282 €
↓ −80 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
0250k500k750k1M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 0,6 % 2024: 4,5 %
Omakapitali tootlus (ROE) 18,8 % 2024: 21,4 %
Omakapitali osakaal varadest 28,1 % 2024: 61,1 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,8 2024: 3,4
Müügitulu kasv +34,7 % 2024: −3,2 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +8,5 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 767 529 569 859 588 471 750 652 642 705 510 963 664 588
Puhaskasum 4 560 25 574 7 666 25 719 25 702 2 995 11 910
Käibevara 58 132 134 297 131 965 51 144 57 510 10 442 66 219
Põhivara 28 247 61 555 97 307 133 058 76 454 103 658 83 611
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 86 379 195 852 229 272 184 202 133 964 114 100 149 830
Kohustised kokku 62 097 76 130 135 123 97 719 73 201 79 038 117 763
Omakapital 24 282 119 722 94 149 86 483 60 763 35 062 32 067
Kasumimarginaal 0,6 % 4,5 % 1,3 % 3,4 % 4,0 % 0,6 % 1,8 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 86 379 €
  • Käibevara 58 132 € · 67,3 %
  • Põhivara 28 247 € · 32,7 %
Rahastus 86 379 €
  • Lühiajalised kohustised 31 873 € · 36,9 %
  • Pikaajalised kohustised 30 224 € · 35,0 %
  • Omakapital 24 282 € · 28,1 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,8
Kohustised ÷ bilansimaht 71,9 %
Põhivara osakaal bilansimahust 32,7 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
11 085 €
↓ −23 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
7
2025: 8 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
010k20k30k40kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

050k100k150k200k250kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 11 085 € 12 028 € 112 429 € 7
II kv 2026 14 322 € 12 909 € 100 946 € 7
I kv 2026 18 310 € 10 905 € 168 231 € 7
IV kv 2025 33 633 € 15 500 € 211 277 € 7
III kv 2025 19 456 € 15 487 € 210 896 € 10
II kv 2025 21 411 € 15 335 € 138 208 € 8
I kv 2025 24 861 € 12 214 € 180 556 € 8
IV kv 2024 8 354 € 8 885 € 202 757 € 7

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)3 695 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)4 009 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest108,5 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive9,9 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)37 476 €
Hinnanguline keskmine brutopalk1 101 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Asko Mägi
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 24.08.2010

Osanikud

Asko Mägi
40 000 EEK · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Isikute teised ettevõtted

Kiia tee 2, Kiia küla, 76914
Juhata: 59.362077, 24.487988
Samal aadressil veel 5 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
01002003004002026
Rida, € 2026
Müük avalikule sektorile 374
Toetused kokku 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Tallinna Ülikool · maksed 250 €
  • Harku Vallavalitsus · maksed 124 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10100695 / 10
  • 08.08.2023
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10100695 / 9
  • 17.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10100695 / 8
  • 02.05.2011
    Muutmiskanne Ä 10100695 / 7
  • 25.03.2011
    Muutmiskanne Ä 10100695 / M4
  • 16.03.2011
    Muutmiskanne Ä 10100695 / 6
  • 26.01.2011
    Muutmiskanne Ä 10100695 / M3
  • 24.08.2010
    Muutmiskanne Ä 10100695 / 5
  • 02.08.2010
    Muutmiskanne Ä 10100695 / M2
  • 29.06.2009
    Muutmiskanne Ä 100695 / 4
  • 13.10.2008
    Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 100695 / M1
  • 12.02.2007
    Muutmiskanne Ä 100695 / 3

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 30.06.2026 Väikeettevõtja
2024 12.03.2025 Väikeettevõtja
2023 18.04.2024 Väikeettevõtja
2022 21.03.2023 Väikeettevõtja
2021 15.07.2022 Väikeettevõtja
2020 06.12.2021 Väikeettevõtja
2019 27.08.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –