Osaühing Evermark
Registrisse kantud 11278879Osaühing Evermark (registrikood 11278879) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine (EMTAK 10391). 2024. aasta müügitulu oli 78 382 eurot ja puhaskasum -2 985 eurot, bilansimaht 25 477 eurot. Juhatuse liikmed on Tatjana Põrh, Denis Põrh. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.08.2006 (20 a 2 k) · Raudtee tn 64, Tallinn, 11617
Registriandmed KMKR EE101092865 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101092865
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -3,8 % | 2023: -7,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -24,7 % | 2023: -40,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,4 % | 2023: 56,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2023: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −0,0 % | 2023: +3,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −2,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 78 382 | 78 385 | 75 827 | 70 134 | 67 715 | 91 020 |
| Puhaskasum | -2 985 | -6 124 | -4 419 | -986 | -12 094 | 6 468 |
| Käibevara | 25 477 | 7 879 | 6 555 | 9 582 | 14 034 | 18 630 |
| Põhivara | 0 | 18 620 | 24 994 | 25 052 | 22 814 | 25 675 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 477 | 26 499 | 31 549 | 34 634 | 36 848 | 44 305 |
| Kohustised kokku | 13 409 | 11 446 | 10 372 | 9 038 | 10 266 | 5 629 |
| Omakapital | 12 068 | 15 053 | 21 177 | 25 596 | 26 582 | 38 676 |
| Kasumimarginaal | -3,8 % | -7,8 % | -5,8 % | -1,4 % | -17,9 % | 7,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 477 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 13 409 € · 52,6 %
- Omakapital 12 068 € · 47,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 606 € | 2 146 € | 16 217 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 017 € | 1 449 € | 23 385 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 818 € | 1 497 € | 19 372 € | 2 |
| IV kv 2025 | 3 547 € | 1 542 € | 25 656 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 933 € | 1 816 € | 13 310 € | 2 |
| II kv 2025 | 3 930 € | 2 244 € | 22 774 € | 2 |
| I kv 2025 | 4 143 € | 2 481 € | 23 902 € | 2 |
| IV kv 2024 | 2 635 € | 2 143 € | 14 409 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 202 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 715 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 406 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 688 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10100813 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10100813 / 10
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10100813 / 9
-
09.06.2015Muutmiskanne Ä 10100813 / 8
-
01.06.2012Muutmiskanne Ä 10100813 / 7
-
15.05.2012Muutmiskanne Ä 10100813 / 5
-
15.05.2012Muutmiskanne Ä 10100813 / 6
-
03.02.2012Muutmiskanne Ä 10100813 / M2
-
27.09.2010Muutmiskanne Ä 10100813 / 4
-
24.08.2010Muutmiskanne Ä 10100813 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 100813 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 10.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |