Bean Counter OÜ
Registrisse kantud 11279347Bean Counter OÜ (registrikood 11279347) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Kiia küla, tegevusala arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine (EMTAK 6920). 2025. aasta müügitulu oli 12 325 eurot ja puhaskasum -2 292 eurot, bilansimaht 3 300 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Enn Ossep. Juhatuse liige on Enn Ossep. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.08.2006 (20 a 2 k) · Kiia tee 2, Kiia küla, 76914
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 834 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 834 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -18,6 % | 2024: -2,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -69,5 % | 2024: -7,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 65,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | −31,1 % | 2024: +81,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 325 | 17 887 | 9 834 | 10 894 | 9 583 | 16 601 | 22 508 |
| Puhaskasum | -2 292 | -396 | 677 | 675 | 576 | 831 | 724 |
| Käibevara | 3 300 | 8 592 | 5 988 | 5 461 | 4 786 | 5 178 | 3 689 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 300 | 8 592 | 5 988 | 5 461 | 4 786 | 5 178 | 3 689 |
| Kohustised kokku | 0 | 3 000 | – | – | 0 | 968 | 310 |
| Omakapital | 3 300 | 5 592 | 5 988 | 5 461 | 4 786 | 4 210 | 3 379 |
| Kasumimarginaal | -18,6 % | -2,2 % | 6,9 % | 6,2 % | 6,0 % | 5,0 % | 3,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 300 € · 100,0 %
- Omakapital 3 300 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2025 | 11 € | 12 € | 0 € | 0 |
II kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Enn Ossep
- osaühing Notera Audit Tegelik kasusaaja
- Pärsti Rehe OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ SK UBA Juhatuse liige
- Karavanid OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubnaudit.ee · veebileht ei avanenud 18.10.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10100915 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10100915 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10100915 / 5
-
22.10.2013Muutmiskanne Ä 10100915 / 4
-
22.03.2011Muutmiskanne Ä 10100915 / 3
-
26.01.2011Muutmiskanne Ä 10100915 / M1
-
06.07.2009Muutmiskanne Ä 100915 / 2
-
10.08.2006Esmakanne Ä 100915
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |