SV Opticum OÜ
Registrisse kantud 11282941SV Opticum OÜ (registrikood 11282941) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala prillide, läätsede ja nende osade tootmine (EMTAK 32502). 2025. aasta müügitulu oli 2 208 eurot ja puhaskasum -609 eurot, bilansimaht 2 429 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vladimir Saveliev. Juhatuse liige on Vladimir Saveliev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.08.2006 (20 a 1 k) · Ümera tn 50, Tallinn, 13816
Registriandmed KMKR EE101160713 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101160713
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Prillide, läätsede ja nende osade tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -27,6 % | 2024: -0,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -26,3 % | 2024: -0,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,5 % | 2024: 97,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 22,1 | 2024: 35,0 |
| Müügitulu kasv | −21,5 % | 2024: −11,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 208 | 2 814 | 3 191 | 2 890 | 3 158 | 2 882 | 4 194 |
| Puhaskasum | -609 | -18 | 96 | 84 | -59 | 163 | -2 153 |
| Käibevara | 2 429 | 3 014 | 3 022 | 2 940 | 2 929 | 3 005 | 374 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 538 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 429 | 3 014 | 3 022 | 2 940 | 2 929 | 3 005 | 2 912 |
| Kohustised kokku | 110 | 86 | 76 | 89 | 105 | 181 | 251 |
| Omakapital | 2 319 | 2 928 | 2 946 | 2 851 | 2 824 | 2 824 | 2 661 |
| Kasumimarginaal | -27,6 % | -0,6 % | 3,0 % | 2,9 % | -1,9 % | 5,7 % | -51,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 429 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 110 € · 4,5 %
- Omakapital 2 319 € · 95,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 22,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 352 € | 228 € | 408 € | 1 |
| II kv 2026 | 166 € | 84 € | 354 € | 1 |
| I kv 2026 | 220 € | 125 € | 579 € | 1 |
| IV kv 2025 | 228 € | 134 € | 408 € | 1 |
| III kv 2025 | 241 € | 167 € | 315 € | 1 |
| II kv 2025 | 475 € | 335 € | 696 € | 1 |
| I kv 2025 | 241 € | 92 € | 705 € | 1 |
| IV kv 2024 | 287 € | 138 € | 708 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 117 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 76 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 64,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 86,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 136 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 146 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10101330 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10101330 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10101330 / 5
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10101330 / 4
-
01.02.2012Muutmiskanne Ä 10101330 / 3
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 10101330 / 2
-
24.08.2006Esmakanne Ä 101330
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 04.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |