TESTIRES OÜ
Registrisse kantud 11283805TESTIRES OÜ (registrikood 11283805) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 1 419 405 eurot ja puhaskasum 744 417 eurot, bilansimaht 14 502 434 eurot. Ettevõtte ainuomanik on RAMERX HOLDING OÜ. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Karin Mägi, Raivo Mererand. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.08.2006 (20 a 1 k) · Tüve tn 60, Tallinn, 11311
Registriandmed KMKR EE101080217 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101080217
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 52,4 % | 2024: 129,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,2 % | 2024: 16,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,4 % | 2024: 80,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −0,7 % | 2024: +12,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 419 405 | 1 429 571 | 1 276 858 | 1 224 298 | 1 243 171 | 790 320 | 933 961 |
| Puhaskasum | 744 417 | 1 853 963 | 4 004 125 | 639 380 | 844 499 | 382 373 | 470 969 |
| Käibevara | 1 115 333 | 699 784 | 1 058 658 | 910 066 | 555 011 | 887 150 | 599 472 |
| Põhivara | 13 387 101 | 13 480 781 | 10 316 379 | 6 518 206 | 6 248 678 | 4 664 143 | 4 871 570 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 502 434 | 14 180 565 | 11 375 037 | 7 428 272 | 6 803 689 | 5 551 293 | 5 471 042 |
| Kohustised kokku | 2 410 523 | 2 833 071 | 1 881 506 | 1 938 866 | 1 953 663 | 1 545 766 | 1 847 889 |
| Omakapital | 12 091 911 | 11 347 494 | 9 493 531 | 5 489 406 | 4 850 026 | 4 005 527 | 3 623 153 |
| Kasumimarginaal | 52,4 % | 129,7 % | 313,6 % | 52,2 % | 67,9 % | 48,4 % | 50,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 115 333 € · 7,7 %
- Põhivara 13 387 101 € · 92,3 %
- Lühiajalised kohustised 1 058 712 € · 7,3 %
- Pikaajalised kohustised 1 351 811 € · 9,3 %
- Omakapital 12 091 911 € · 83,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 932 885 €
-
71209 Muu tehniline katsetamine ja analüüs 207 177 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 164 839 €
-
46721 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük 114 504 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 127 € | 5 761 € | 407 113 € | 5 |
| II kv 2026 | 33 512 € | 4 878 € | 420 747 € | 5 |
| I kv 2026 | 47 356 € | 2 372 € | 299 833 € | 5 |
| IV kv 2025 | 66 853 € | 4 415 € | 465 882 € | 2 |
| III kv 2025 | 44 126 € | 5 468 € | 393 055 € | 5 |
| II kv 2025 | 58 019 € | 3 363 € | 338 790 € | 5 |
| I kv 2025 | 52 633 € | 2 268 € | 279 877 € | 2 |
| IV kv 2024 | 49 656 € | 4 600 € | 602 715 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 709 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 920 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 33,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 135 704 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 739 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raivo Mererand
- Tireman OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing REHVIRINGLUS Juhatuse liige
- DeltaCom Invest OÜ Juhatuse liige
- Wastedirect OÜ Juhatuse liige
- Tuuliku Arenduse OÜ Juhatuse liige
- REGIONAAL KAUBANDUS OÜ Juhatuse liige
- OÜ REHVIEKSPERT Juhatuse liige
- Kaberneeme Marina OÜ Juhatuse liige
-
RAMERX HOLDING OÜ
- Tireman OÜ Osanik
- DeltaCom Invest OÜ Osanik
- Wastedirect OÜ Osanik
- Tuuliku Arenduse OÜ Osanik
- REGIONAAL KAUBANDUS OÜ Osanik
- OÜ REHVIEKSPERT Osanik
- OÜ REHVIEXPRESS Osanik
-
Karin Mägi
- DeltaCom Invest OÜ Juhatuse liige
- RAMERX HOLDING OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Kaberneeme Marina OÜ | 40 % | 1 000 € | 01.09.2023 | 49 861 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
RAMERX HOLDING OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
Kaberneeme Marina OÜ 40 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTüve tn 60, Tallinn, 11311
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 91. Kõige pikema staažiga juhatused · Kinnisvara 15,8 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10101410 / 13
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10101410 / 12
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10101410 / 11
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10101410 / 10
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10101410 / 9
-
18.06.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10101410 / 8
-
15.02.2011Muutmiskanne Ä 10101410 / 7
-
31.01.2011Muutmiskanne Ä 10101410 / M1
-
11.01.2011Muutmiskanne Ä 10101410 / 6
-
08.12.2010Muutmiskanne Ä 10101410 / 5
-
08.10.2010Muutmiskanne Ä 10101410 / 4
-
10.11.2008Märkus Ä 101410 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |