Stivaro OÜ
Registrisse kantud 11284331Stivaro OÜ (registrikood 11284331) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Randvere küla, tegevusala signalisatsioonisüsteemide paigaldamine (EMTAK 43212). 2025. aasta müügitulu oli 42 908 eurot ja puhaskasum 4 120 eurot, bilansimaht 51 884 eurot. Juhatuse liikmed on Kristi Vaidla, Martti Vaidla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.08.2006 (20 a 1 k) · Pärli tee 7, Randvere küla, 74016
Registriandmed KMKR EE101093123 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101093123
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,6 % | 2024: 2,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,3 % | 2024: 2,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,1 % | 2024: 74,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +17,5 % | 2024: −23,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +41,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 42 908 | 36 527 | 47 876 | 32 750 | 29 282 | 7 497 | 936 |
| Puhaskasum | 4 120 | 817 | 11 507 | 2 334 | 14 407 | 2 967 | -365 |
| Käibevara | 25 108 | 18 993 | 23 743 | 25 053 | 23 709 | 9 259 | 4 999 |
| Põhivara | 26 776 | 29 543 | 31 109 | 3 176 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 51 884 | 48 536 | 54 852 | 28 229 | 23 709 | 9 259 | 4 999 |
| Kohustised kokku | 11 871 | 12 643 | 19 776 | 4 660 | 2 474 | 2 431 | 1 138 |
| Omakapital | 40 013 | 35 893 | 35 076 | 23 569 | 21 235 | 6 828 | 3 861 |
| Kasumimarginaal | 9,6 % | 2,2 % | 24,0 % | 7,1 % | 49,2 % | 39,6 % | -39,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 108 € · 48,4 %
- Põhivara 26 776 € · 51,6 %
- Lühiajalised kohustised 11 871 € · 22,9 %
- Omakapital 40 013 € · 77,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43212 Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine põhitegevus 34 080 €
-
82991 Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused 6 000 €
-
74201 Fotograafia 1 160 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 984 € | 2 498 € | 10 082 € | 3 |
| II kv 2026 | 4 269 € | 2 264 € | 12 239 € | 3 |
| I kv 2026 | 3 741 € | 2 241 € | 10 818 € | 3 |
| IV kv 2025 | 4 533 € | 2 321 € | 11 060 € | 3 |
| III kv 2025 | 4 019 € | 2 223 € | 9 779 € | 3 |
| II kv 2025 | 4 675 € | 2 619 € | 11 115 € | 3 |
| I kv 2025 | 3 607 € | 2 061 € | 10 597 € | 2 |
| IV kv 2024 | 1 577 € | 768 € | 4 690 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 328 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 833 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 62,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 39,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 361 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 534 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristi Vaidla
- Osaühing 3K&T Raamatupidamine Tegelik kasusaaja
-
Martti Vaidla
- Osaühing ELKIS Grupp Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärli tee 7, Randvere küla, 74016
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 744 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 744 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10101477 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10101477 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10101477 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10101477 / 5
-
17.10.2011Muutmiskanne Ä 10101477 / 4
-
27.09.2011Muutmiskanne Ä 10101477 / M2
-
09.03.2009Muutmiskanne Ä 101477 / 3
-
26.01.2009Muutmiskanne Ä 101477 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 101477 / 2
-
30.08.2006Esmakanne Ä 101477
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |