Knittex Osaühing
Registrisse kantud 11287335Knittex Osaühing (registrikood 11287335) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine (EMTAK 14101). 2025. aasta müügitulu oli 891 335 eurot ja puhaskasum -112 806 eurot, bilansimaht 412 932 eurot. Juhatuse liikmed on Liia Elbag, Valdur Elbag. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.09.2006 (20 a 1 k) · Looga tn 8b, Viljandi linn, 71008
Registriandmed KMKR EE101080848 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101080848
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -12,7 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -83,4 % | 2024: 27,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,8 % | 2024: 53,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −43,2 % | 2024: −6,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 891 335 | 1 569 865 | 1 680 016 | 1 505 534 | 1 072 562 | 584 972 | 995 220 |
| Puhaskasum | -112 806 | 69 279 | 18 779 | 57 225 | 22 640 | -75 432 | 29 952 |
| Käibevara | 174 225 | 199 846 | 208 163 | 196 088 | 305 215 | 289 957 | 436 854 |
| Põhivara | 238 707 | 261 026 | 288 384 | 256 664 | 113 738 | 112 606 | 78 231 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 412 932 | 460 872 | 496 547 | 452 752 | 418 953 | 402 563 | 515 085 |
| Kohustised kokku | 277 601 | 212 735 | 187 159 | 149 677 | 173 103 | 169 353 | 196 443 |
| Omakapital | 135 331 | 248 137 | 309 388 | 303 075 | 245 850 | 233 210 | 318 642 |
| Kasumimarginaal | -12,7 % | 4,4 % | 1,1 % | 3,8 % | 2,1 % | -12,9 % | 3,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 174 225 € · 42,2 %
- Põhivara 238 707 € · 57,8 %
- Lühiajalised kohustised 277 601 € · 67,2 %
- Omakapital 135 331 € · 32,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 57,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 696 € | 15 957 € | 142 972 € | 9 |
| II kv 2026 | 22 501 € | 24 110 € | 242 464 € | 9 |
| I kv 2026 | 30 627 € | 32 811 € | 263 165 € | 13 |
| IV kv 2025 | 23 387 € | 24 808 € | 364 707 € | 16 |
| III kv 2025 | 35 660 € | 37 964 € | 197 028 € | 16 |
| II kv 2025 | 32 260 € | 34 319 € | 385 484 € | 18 |
| I kv 2025 | 83 272 € | 61 418 € | 434 815 € | 21 |
| IV kv 2024 | 35 204 € | 37 537 € | 664 723 € | 22 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 899 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 319 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 47 657 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 137 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 14) 43,2 %
- 22. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 14) 52 431 €
- 35. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 14) 891 335 €
- 44. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 14) 412 932 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 510 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Eesti Draamateater · maksed 5 510 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20036509 / 6
-
10.05.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20036509 / 5
-
21.02.2018Muutmiskanne Ä 20036509 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20036509 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 36509 / 2
-
14.09.2006Esmakanne Ä 36509
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |