ARBEN OÜ
Registrisse kantud 11288234ARBEN OÜ (registrikood 11288234) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Nõo alevik, tegevusala puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus (EMTAK 43321). 2025. aasta müügitulu oli 76 750 eurot ja puhaskasum 17 317 eurot, bilansimaht 83 813 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aivar Hütter. Juhatuse liige on Aivar Hütter. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.10.2006 (20 a 0 k) · Pärna tn 4a, Nõo alevik, 61601
Registriandmed KMKR EE101350264 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101350264
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 22,6 % | 2024: -45,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 28,1 % | 2024: -62,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,6 % | 2024: 66,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 62,6 | 2024: 37,1 |
| Müügitulu kasv | +25,3 % | 2024: −8,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 76 750 | 61 268 | 67 052 | 61 472 | 58 185 | 38 254 | 37 966 |
| Puhaskasum | 17 317 | -27 674 | 10 761 | 2 228 | 14 921 | 8 444 | -8 745 |
| Käibevara | 35 404 | 20 577 | 40 078 | 23 045 | 46 181 | 25 045 | 13 888 |
| Põhivara | 48 409 | 45 907 | 54 391 | 59 875 | 31 528 | 39 112 | 46 456 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 83 813 | 66 484 | 94 469 | 82 920 | 77 709 | 64 157 | 60 344 |
| Kohustised kokku | 22 136 | 22 124 | 22 435 | 21 646 | 18 664 | 20 034 | 24 665 |
| Omakapital | 61 677 | 44 360 | 72 034 | 61 274 | 59 045 | 44 123 | 35 679 |
| Kasumimarginaal | 22,6 % | -45,2 % | 16,0 % | 3,6 % | 25,6 % | 22,1 % | -23,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 35 404 € · 42,2 %
- Põhivara 48 409 € · 57,8 %
- Lühiajalised kohustised 566 € · 0,7 %
- Pikaajalised kohustised 21 570 € · 25,7 %
- Omakapital 61 677 € · 73,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 62,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 57,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 19 172 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 18 684 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 19 404 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 22 608 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 18 072 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 19 134 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 16 490 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 16 592 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 391 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärna tn 4a, Nõo alevik, 61601
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20036600 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20036600 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20036600 / 5
-
20.12.2013Muutmiskanne Ä 20036600 / 4
-
25.03.2010Muutmiskanne Ä 20036600 / 3
-
08.12.2006Avaldatav muutmiskanne Ä 36600 / 2
-
03.10.2006Esmakanne Ä 36600
-
25.09.2006Esmakanne Ä 36600 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |