OÜ Relss
Registrisse kantud 11288412OÜ Relss (registrikood 11288412) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Raadi alev, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 100 399 eurot ja puhaskasum 421 231 eurot, bilansimaht 952 258 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Urmas Kiili. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Urmas Kiili. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.10.2006 (20 a 0 k) · Pähklipuu tn 2, Raadi alev, 60534
Registriandmed KMKR EE101093479 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101093479
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 419,6 % | 2024: 4,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 64,3 % | 2024: 2,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,7 % | 2024: 48,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,3 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −11,3 % | 2024: +35,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −17,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 100 399 | 113 161 | 83 644 | 113 011 | 272 947 | 260 481 | 371 323 |
| Puhaskasum | 421 231 | 5 344 | 70 802 | 34 467 | 29 311 | 170 | 13 571 |
| Käibevara | 695 669 | 23 526 | 26 131 | 11 725 | 27 293 | 30 417 | 57 272 |
| Põhivara | 256 589 | 462 341 | 314 124 | 399 561 | 177 919 | 204 124 | 180 582 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 952 258 | 485 867 | 340 255 | 411 286 | 205 212 | 234 541 | 237 854 |
| Kohustised kokku | 297 599 | 252 439 | 112 171 | 254 004 | 82 397 | 141 037 | 144 520 |
| Omakapital | 654 659 | 233 428 | 228 084 | 157 282 | 122 815 | 93 504 | 93 334 |
| Kasumimarginaal | 419,6 % | 4,7 % | 84,6 % | 30,5 % | 10,7 % | 0,1 % | 3,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 695 669 € · 73,1 %
- Põhivara 256 589 € · 26,9 %
- Lühiajalised kohustised 212 209 € · 22,3 %
- Pikaajalised kohustised 85 390 € · 9,0 %
- Omakapital 654 659 € · 68,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 31,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 26,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43129 Muud kaeve- ja mullatööd põhitegevus 96 733 €
-
38321 Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine 3 084 €
-
95401 Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste paranduse ja hoolduse vahendamine 582 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 864 € | 2 243 € | 33 786 € | 2 |
| II kv 2026 | 28 760 € | 2 243 € | 137 073 € | 2 |
| I kv 2026 | 0 € | 2 366 € | 21 368 € | 2 |
| IV kv 2025 | 0 € | 2 612 € | 21 905 € | 2 |
| III kv 2025 | 96 778 € | 2 045 € | 413 253 € | 2 |
| II kv 2025 | 61 634 € | 2 583 € | 285 895 € | 2 |
| I kv 2025 | 14 977 € | 2 300 € | 77 464 € | 2 |
| IV kv 2024 | 3 941 € | 2 238 € | 39 335 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 288 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 748 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 58,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 262 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 719 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Urmas Kiili
- Koduliiv OÜ Tegelik kasusaaja
- Linnapiiri OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Koduliiv OÜ | 50 % | 1 250 € | 08.03.2024 | 708 476 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Koduliiv OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemine KurviL.JÄ/329463 · alates 26.01.2024
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Tartu vald 64,3 %
- 34. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 421 231 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20036659 / 10
-
16.08.2022Muutmiskanne Ä 20036659 / 9
-
13.06.2022Muutmiskanne Ä 20036659 / 8
-
21.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20036659 / M1
-
21.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20036659 / 7
-
12.06.2018Muutmiskanne Ä 20036659 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20036659 / 5
-
27.12.2011Muutmiskanne Ä 20036659 / 4
-
13.10.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 36659 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 36659 / 2
-
03.10.2006Esmakanne Ä 36659
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |