Osaühing Katustex
Registrisse kantud 11288620Osaühing Katustex (registrikood 11288620) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Imavere küla, tegevusala hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus (EMTAK 81221). 2025. aasta müügitulu oli 8 857 eurot ja puhaskasum 3 523 eurot, bilansimaht 14 898 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kalev Mõttus. Juhatuse liige on Kalev Mõttus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.10.2006 (20 a 0 k) · Antsu tee 17, Imavere küla, 72401
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 39,8 % | 2024: 67,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,5 % | 2024: 64,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,7 % | 2024: 96,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 30,0 | 2024: 31,2 |
| Müügitulu kasv | −14,1 % | 2024: +17 081,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 857 | 10 309 | 60 | 9 675 | 14 130 | 13 326 | 6 846 |
| Puhaskasum | 3 523 | 6 979 | -1 729 | 420 | 971 | 1 927 | 5 781 |
| Käibevara | 14 898 | 11 238 | 4 119 | 6 028 | 5 835 | 4 751 | 864 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 500 | 2 500 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 898 | 11 238 | 4 119 | 6 028 | 5 835 | 7 251 | 3 364 |
| Kohustised kokku | 497 | 360 | 220 | 400 | 628 | 3 014 | 1 054 |
| Omakapital | 14 401 | 10 878 | 3 899 | 5 628 | 5 207 | 4 237 | 2 310 |
| Kasumimarginaal | 39,8 % | 67,7 % | -2 881,7 % | 4,3 % | 6,9 % | 14,5 % | 84,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 898 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 497 € · 3,3 %
- Omakapital 14 401 € · 96,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 30,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 33 € | 35 € | 0 € | 0 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kalev Mõttus
- Järva vald, Imavere küla, Antsu tee 17 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 700 | – |
| Müük avalikule sektorile | – | 240 |
| Toetused kokku | 1 700 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järva Vallavalitsus · toetus 1 700 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.01.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 30032447 / 9
-
31.12.2023Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 30032447 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30032447 / 7
-
27.06.2018Muutmiskanne Ä 30032447 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30032447 / 5
-
03.05.2011Muutmiskanne Ä 30032447 / 4
-
07.04.2011Muutmiskanne Ä 30032447 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 32447 / 3
-
28.11.2008Muutmiskanne Ä 32447 / 2
-
08.11.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 36719 / 3
-
07.11.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 32447
-
02.11.2006Märkus Ä 36719 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 08.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |