OÜ Benedicion
Registrisse kantud 11289618OÜ Benedicion (registrikood 11289618) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Lohkva küla, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 24 736 eurot ja puhaskasum -12 940 eurot, bilansimaht 60 373 eurot. Juhatuse liikmed on Kalli Kuusik, Lea Kuusik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.10.2006 (19 a 11 k) · Metsasarve tee 1/3, Lohkva küla, 62207
Registriandmed KMKR EE101189202 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101189202
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -52,3 % | 2024: 8,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -32,4 % | 2024: 3,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,2 % | 2024: 98,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +14,9 % | 2024: +11,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 736 | 21 529 | 19 367 | 20 341 | 18 091 | 18 465 | 19 872 |
| Puhaskasum | -12 940 | 1 918 | 4 539 | 395 | 359 | 21 412 | -3 908 |
| Käibevara | 39 221 | 30 514 | 24 862 | 21 657 | 18 811 | 24 259 | 7 569 |
| Põhivara | 21 152 | 23 598 | 26 383 | 25 394 | 27 799 | 27 602 | 20 857 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 60 373 | 54 112 | 51 245 | 47 051 | 46 610 | 51 861 | 28 426 |
| Kohustised kokku | 20 410 | 1 024 | 75 | 420 | 374 | 5 983 | 3 960 |
| Omakapital | 39 963 | 53 088 | 51 170 | 46 631 | 46 236 | 45 878 | 24 466 |
| Kasumimarginaal | -52,3 % | 8,9 % | 23,4 % | 1,9 % | 2,0 % | 116,0 % | -19,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 39 221 € · 65,0 %
- Põhivara 21 152 € · 35,0 %
- Lühiajalised kohustised 20 000 € · 33,1 %
- Pikaajalised kohustised 410 € · 0,7 %
- Omakapital 39 963 € · 66,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine põhitegevus 14 842 €
-
96221 Kosmeetiku iluhooldusteenused 9 894 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 132 € | 150 € | 8 539 € | 1 |
| II kv 2026 | 378 € | 224 € | 5 510 € | 1 |
| I kv 2026 | 198 € | 224 € | 5 806 € | 1 |
| IV kv 2025 | 397 € | 224 € | 5 967 € | 1 |
| III kv 2025 | 223 € | 224 € | 7 215 € | 1 |
| II kv 2025 | 330 € | 224 € | 5 593 € | 1 |
| I kv 2025 | 198 € | 224 € | 4 966 € | 1 |
| IV kv 2024 | 198 € | 224 € | 4 717 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 44 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 50 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 846 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 96 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20036862 / 9
-
18.03.2019Muutmiskanne Ä 20036862 / 8
-
22.01.2019Muutmiskanne Ä 20036862 / M2
-
22.01.2019Muutmiskanne Ä 20036862 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20036862 / 7
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20036862 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20036862 / 5
-
28.04.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20036862 / 4
-
31.12.2011Muutmiskanne Ä 20036862 / 3
-
23.12.2011Muutmiskanne Ä 20036862 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 36862 / 2
-
27.10.2006Esmakanne Ä 36862
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |