Pent OÜ
Registrisse kantud 11293991Pent OÜ (registrikood 11293991) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala põranda- ja seinakatete paigaldus (EMTAK 43331). 2025. aasta müügitulu oli 833 451 eurot ja puhaskasum 128 869 eurot, bilansimaht 254 185 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Agner Pent. Juhatuse liige on Agner Pent. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.09.2006 (20 a 0 k) · Hane tn 8, Tallinn, 13418
Registriandmed KMKR EE101146258 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101146258
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Põranda- ja seinakatete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,5 % | 2024: 35,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 65,2 % | 2024: 47,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,8 % | 2024: 96,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 21,7 |
| Müügitulu kasv | +232,7 % | 2024: −13,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 833 451 | 250 474 | 290 885 | 451 611 | 186 363 | 342 655 | 423 319 |
| Puhaskasum | 128 869 | 87 727 | 99 804 | 68 757 | 34 676 | 138 851 | 219 507 |
| Käibevara | 119 953 | 144 087 | 135 443 | 127 893 | 191 333 | 264 285 | 198 270 |
| Põhivara | 134 232 | 46 446 | 40 416 | 43 424 | 46 432 | 36 155 | 36 155 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 254 185 | 190 533 | 175 859 | 171 317 | 237 765 | 300 440 | 234 425 |
| Kohustised kokku | 56 473 | 6 645 | 2 697 | 12 672 | 2 680 | 3 031 | 4 139 |
| Omakapital | 197 712 | 183 888 | 173 162 | 158 645 | 235 085 | 297 409 | 230 286 |
| Kasumimarginaal | 15,5 % | 35,0 % | 34,3 % | 15,2 % | 18,6 % | 40,5 % | 51,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 119 953 € · 47,2 %
- Põhivara 134 232 € · 52,8 %
- Lühiajalised kohustised 56 473 € · 22,2 %
- Omakapital 197 712 € · 77,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 52,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43331 Põranda- ja seinakatete paigaldus põhitegevus 828 592 €
-
18131 Trükieelne tegevus 4 859 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 825 € | 3 831 € | 50 360 € | 1 |
| II kv 2026 | 12 814 € | 8 437 € | 44 140 € | 1 |
| I kv 2026 | 8 332 € | 11 104 € | 201 421 € | 2 |
| IV kv 2025 | 0 € | 22 431 € | 350 416 € | 3 |
| III kv 2025 | 23 001 € | 20 566 € | 250 921 € | 8 |
| II kv 2025 | 23 505 € | 17 403 € | 135 561 € | 6 |
| I kv 2025 | 10 418 € | 6 337 € | 106 244 € | 4 |
| IV kv 2024 | 11 909 € | 8 248 € | 41 456 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 608 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 277 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 27,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 787 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 456 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 232,8 %
- 46. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 25 774 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 587 | 794 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rae Vallavalitsus · maksed 1 587 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.10.2025Muutmiskanne Ä 30032133 / 10
-
16.10.2025Muutmiskanne Ä 30032133 / 9
-
16.10.2025Osanike muutmine Ä 30032133 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30032133 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30032133 / 7
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30032133 / 6
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 30032133 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30032133 / 4
-
07.10.2011Muutmiskanne Ä 30032133 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 32133 / 2
-
19.09.2006Esmakanne Ä 32133
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |