Bentlain OÜ
Registrisse kantud 11296535Bentlain OÜ (registrikood 11296535) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Üksnurme küla, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 3 404 eurot ja puhaskasum -33 682 eurot, bilansimaht 369 084 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Heitti Tuisk. Juhatuse liige on Heitti Tuisk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.09.2006 (20 a 1 k) · Lume tee 6, Üksnurme küla, 75513
Registriandmed KMKR EE101079477 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101079477
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -989,5 % | 2024: 20,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -15,5 % | 2024: 8,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,8 % | 2024: 65,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,5 | 2024: 139,7 |
| Müügitulu kasv | −96,7 % | 2024: +25,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −38,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 404 | 102 435 | 81 536 | 162 727 | 44 617 | 37 357 | 21 000 |
| Puhaskasum | -33 682 | 21 112 | 3 716 | 232 436 | -5 773 | -7 337 | 7 649 |
| Käibevara | 175 231 | 180 931 | 115 498 | 88 076 | 7 207 | 6 947 | 9 330 |
| Põhivara | 193 853 | 204 441 | 174 687 | 154 464 | 120 225 | 109 917 | 89 582 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 369 084 | 385 372 | 290 185 | 242 540 | 127 432 | 116 864 | 98 912 |
| Kohustised kokku | 152 065 | 134 413 | 60 338 | 12 739 | 130 067 | 113 727 | 88 438 |
| Omakapital | 217 019 | 250 959 | 229 847 | 229 801 | -2 635 | 3 137 | 10 474 |
| Kasumimarginaal | -989,5 % | 20,6 % | 4,6 % | 142,8 % | -12,9 % | -19,6 % | 36,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 175 231 € · 47,5 %
- Põhivara 193 853 € · 52,5 %
- Lühiajalised kohustised 12 047 € · 3,3 %
- Pikaajalised kohustised 140 018 € · 37,9 %
- Omakapital 217 019 € · 58,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 52,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 180 € | 1 096 € | 5 726 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 508 € | 1 096 € | 1 654 € | 1 |
| I kv 2026 | 36 834 € | 1 106 € | 149 194 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 324 € | 1 126 € | 1 935 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 178 € | 1 126 € | 4 214 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 566 € | 1 126 € | 12 705 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 976 € | 36 040 € | 1 |
| IV kv 2024 | 7 542 € | 844 € | 102 304 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 727 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 365 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 38,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 909 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 703 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Heitti Tuisk
- HC Arendus Grupp OÜ Tegelik kasusaaja
- TUTO Grupp OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLume tee 6, Üksnurme küla, 75513
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10101650 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10101650 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10101650 / 6
-
30.01.2012Muutmiskanne Ä 10101650 / 5
-
25.07.2011Muutmiskanne Ä 10101650 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 101650 / 3
-
18.09.2006Muutmiskanne Ä 101650 / 2
-
05.09.2006Esmakanne Ä 101650
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |