Kuslap OÜ
Registrisse kantud 11296771Kuslap OÜ (registrikood 11296771) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised (EMTAK 90399). 2025. aasta müügitulu oli 145 708 eurot ja puhaskasum 39 442 eurot, bilansimaht 127 906 eurot. Juhatuse liikmed on Guido Kangur, Pille Lukin-Kangur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.09.2006 (20 a 1 k) · Kristeni tn 9, Tallinn, 13516
Registriandmed KMKR EE101085610 · osakapital 3 196 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101085610
- Osakapital
- 3 196 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 27,1 % | 2024: 38,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,9 % | 2024: 50,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,9 % | 2024: 97,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,5 | 2024: 26,5 |
| Müügitulu kasv | +2,6 % | 2024: +11,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 145 708 | 142 020 | 126 925 | 96 824 | 85 925 | 73 501 | 105 879 |
| Puhaskasum | 39 442 | 54 150 | 18 632 | 5 892 | 22 208 | -8 398 | 5 108 |
| Käibevara | 110 591 | 82 998 | 55 365 | 55 871 | 55 165 | 36 750 | 43 105 |
| Põhivara | 17 315 | 26 920 | 26 502 | 12 214 | 10 825 | 13 664 | 18 704 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 127 906 | 109 918 | 81 867 | 68 085 | 65 990 | 50 414 | 61 809 |
| Kohustised kokku | 11 677 | 3 131 | 29 230 | 34 079 | 17 876 | 24 508 | 13 505 |
| Omakapital | 116 229 | 106 787 | 52 637 | 34 006 | 48 114 | 25 906 | 48 304 |
| Kasumimarginaal | 27,1 % | 38,1 % | 14,7 % | 6,1 % | 25,8 % | -11,4 % | 4,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 110 591 € · 86,5 %
- Põhivara 17 315 € · 13,5 %
- Lühiajalised kohustised 11 677 € · 9,1 %
- Omakapital 116 229 € · 90,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
90399 Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised põhitegevus 92 300 €
-
90201 Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus 51 408 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 954 € | 1 328 € | 42 405 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 059 € | 1 582 € | 28 122 € | 0 |
| I kv 2026 | 8 784 € | 1 680 € | 35 181 € | 0 |
| IV kv 2025 | 6 883 € | 1 790 € | 28 777 € | 0 |
| III kv 2025 | 9 916 € | 1 790 € | 35 127 € | 0 |
| II kv 2025 | 9 160 € | 2 016 € | 42 247 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 799 € | 1 740 € | 32 646 € | 0 |
| IV kv 2024 | 7 007 € | 1 638 € | 33 190 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 651 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 443 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 16,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 135 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Guido Kangur
- Kauni muusika mittetulundusühing Tegelik kasusaaja
-
Pille Lukin-Kangur
- Kauni muusika mittetulundusühing Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKristeni tn 9, Tallinn, 13516
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 47. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 33,9 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 600 | 2 000 |
| Müük avalikule sektorile | 23 820 | 50 273 |
| Toetused kokku | 3 600 | 2 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Draamateater · maksed 19 480 €
- SA Kuressaare Teater · maksed 4 340 €
- KULTUURIMINISTEERIUM · toetus 3 600 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10101672 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10101672 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10101672 / 5
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10101672 / 4
-
09.06.2011Muutmiskanne Ä 10101672 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 101672 / 2
-
06.09.2006Esmakanne Ä 101672
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |