Dataexpress OÜ
Registrisse kantud 11297204Dataexpress OÜ (registrikood 11297204) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 4 912 eurot ja puhaskasum -12 765 eurot, bilansimaht 157 334 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Vaino. Juhatuse liige on Indrek Vaino. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.09.2006 (20 a 1 k) · Sireli tn 2, Tallinn, 10913
Registriandmed KMKR EE101142540 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101142540
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -259,9 % | 2024: -122,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,2 % | 2024: -16,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 2024: 98,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 24,8 | 2024: 11,4 |
| Müügitulu kasv | −77,7 % | 2024: +169,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −32,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 912 | 22 035 | 8 180 | 0 | 2 802 | 34 008 | 70 121 |
| Puhaskasum | -12 765 | -27 017 | -1 293 | -14 960 | -12 628 | -1 786 | 10 317 |
| Käibevara | 35 280 | 38 316 | 49 319 | 95 131 | 114 501 | 125 073 | 128 032 |
| Põhivara | 122 054 | 133 800 | 146 798 | 102 812 | 97 548 | 99 685 | 108 822 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 157 334 | 172 116 | 196 117 | 197 943 | 212 049 | 224 758 | 236 854 |
| Kohustised kokku | 1 420 | 3 347 | 331 | 864 | 10 | 91 | 10 401 |
| Omakapital | 155 914 | 168 769 | 195 786 | 197 079 | 212 039 | 224 667 | 226 453 |
| Kasumimarginaal | -259,9 % | -122,6 % | -15,8 % | – | -450,7 % | -5,3 % | 14,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 35 280 € · 22,4 %
- Põhivara 122 054 € · 77,6 %
- Lühiajalised kohustised 1 420 € · 0,9 %
- Omakapital 155 914 € · 99,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 24,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 318 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 004 € | 96 € | 7 258 € | 0 |
| I kv 2026 | 26 265 € | 289 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 801 € | 1 709 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 650 € | 1 709 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 801 € | 1 709 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 683 € | 3 831 € | 5 225 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 827 € | 4 922 € | 11 036 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 439 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSireli tn 2, Tallinn, 10913
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10101713 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10101713 / 9
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10101713 / 8
-
04.06.2015Muutmiskanne Ä 10101713 / 7
-
28.01.2013Muutmiskanne Ä 10101713 / 6
-
27.12.2012Muutmiskanne Ä 10101713 / M5
-
29.03.2012Muutmiskanne Ä 10101713 / 5
-
20.02.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 10101713 / M4
-
01.02.2012Muutmiskanne Ä 10101713 / M3
-
06.11.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10101713 / 4
-
18.02.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 10101713 / M2
-
13.11.2009Muutmiskanne Ä 101713 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |