Osaühing Fasttrack
Registrisse kantud 11297629Osaühing Fasttrack (registrikood 11297629) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Orjaku küla, tegevusala usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse (EMTAK 64301). Ettevõtte ainuomanik on Marek Harjak. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Marek Harjak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.09.2006 (20 a 1 k) · Reigi-Otsa, Orjaku küla, 92111
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,8 % | 2024: 8,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 97,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 800 712 | 376 223 | 1 069 974 | 1 307 352 | -3 429 | -299 | -27 607 |
| Käibevara | 9 407 | 57 027 | 751 | 26 839 | 4 | 879 | 0 |
| Põhivara | 4 799 674 | 4 342 228 | 4 231 850 | 3 375 545 | 1 535 620 | 1 535 620 | 1 535 620 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 809 081 | 4 399 255 | 4 232 601 | 3 402 384 | 1 535 624 | 1 536 499 | 1 535 620 |
| Kohustised kokku | 51 516 | 119 401 | 2 970 | 217 263 | 467 482 | 464 928 | 463 750 |
| Omakapital | 4 757 565 | 4 279 854 | 4 229 631 | 3 185 121 | 1 068 142 | 1 071 571 | 1 071 870 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 407 € · 0,2 %
- Põhivara 4 799 674 € · 99,8 %
- Lühiajalised kohustised 51 516 € · 1,1 %
- Omakapital 4 757 565 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2024 | 1 662 € | 1 540 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 968 € | 948 € | 0 € | 0 |
III kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 554 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 513 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 92,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marek Harjak
- EstPak Plastik Aktsiaselts Juhatuse liige
- Kanama Kinnisvara OÜ Tegelik kasusaaja
- Blue Water OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Kanama Kinnisvara OÜ | 55 % | 16 500 € | 07.04.2026 | 714 144 €2025 |
| Blue Water OÜ | 50 % | 1 250 € | 02.09.2023 | 4 900 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Kanama Kinnisvara OÜ 55 %
-
Blue Water OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemReigi-Otsa, Orjaku küla, 92111
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 68. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Hiiu maakond 16,8 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30032183 / 5
-
29.03.2018Muutmiskanne Ä 30032183 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30032183 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 32183 / 2
-
29.09.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 101766 / 3
-
27.09.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 32183
-
18.09.2006Märkus Ä 101766 / 2
-
12.09.2006Esmakanne Ä 101766
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |