ComPlus Systems OÜ
Registrisse kantud 11298712ComPlus Systems OÜ (registrikood 11298712) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused (EMTAK 39001). 2025. aasta müügitulu oli 471 326 eurot ja puhaskasum 411 053 eurot, bilansimaht 749 154 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Stefano Ferrari. Maksuvõlg on 2 017,98 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.09.2006 (20 a 1 k) · Vabaõhumuuseumi tee 5/2, Tallinn, 13522
Registriandmed KMKR EE101089043 · osakapital 12 700 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101089043
- Osakapital
- 12 700 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 87,2 % | 2024: 94,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 75,7 % | 2024: 77,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,5 % | 2024: 78,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 4,6 |
| Müügitulu kasv | −2,9 % | 2024: +10 015,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +59,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 471 326 | 485 540 | 4 800 | 42 650 | 39 281 | 46 000 | 50 000 |
| Puhaskasum | 411 053 | 456 761 | -24 848 | 10 958 | 15 615 | 24 128 | 7 056 |
| Käibevara | 743 465 | 743 465 | 266 822 | 266 822 | 265 973 | 265 969 | 265 969 |
| Põhivara | 5 689 | 5 689 | 5 689 | 5 689 | 5 689 | 5 689 | 5 689 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 749 154 | 749 154 | 272 511 | 272 511 | 271 662 | 271 658 | 271 658 |
| Kohustised kokku | 205 984 | 160 276 | 160 276 | 135 428 | 155 697 | 171 308 | 195 436 |
| Omakapital | 543 170 | 588 878 | 112 235 | 137 083 | 115 965 | 100 350 | 76 222 |
| Kasumimarginaal | 87,2 % | 94,1 % | -517,7 % | 25,7 % | 39,8 % | 52,5 % | 14,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 743 465 € · 99,2 %
- Põhivara 5 689 € · 0,8 %
- Lühiajalised kohustised 205 984 € · 27,5 %
- Omakapital 543 170 € · 72,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 419 € | 7 805 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 2 404 € | 2 697 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 6 313 € | 6 809 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 3 055 € | 3 655 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 1 181 € | 1 416 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 877 € | 2 123 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 678 € | 1 961 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 496 € | 1 636 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 473 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 602 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 502 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 2 017,98 €
- 29.09.2026 2 224,25 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Stefano Ferrari
- Burns Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
- Gokto Properties OÜ Juhatuse liige
- Ferrari Oil OÜ Osanik
- OSAÜHING SAIMON HOLDING Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Burns Solutions OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Burns Solutions OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 39) 411 053 €
- 1. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 39) 75,7 %
- 1. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 39) 471 326 €
- 2. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 39) 543 170 €
- 2. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 39) 749 154 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.04.2026Osanike muutmine Ä 10101881 / 14
-
30.03.2026Osanike muutmine Ä 10101881 / M10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10101881 / 13
-
06.07.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10101881 / 12
-
01.11.2022Muutmiskanne Ä 10101881 / 11
-
27.10.2022Muutmiskanne Ä 10101881 / M6
-
17.10.2022Muutmiskanne Ä 10101881 / M5
-
16.11.2021Muutmiskanne Ä 10101881 / 10
-
07.05.2018Muutmiskanne Ä 10101881 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10101881 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10101881 / 7
-
29.06.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10101881 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |