FW Force OÜ
Registrisse kantud 11301845FW Force OÜ (registrikood 11301845) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 126 933 eurot ja puhaskasum 574 231 eurot, bilansimaht 6 227 877 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Eero Kookla, Raul Kaljuraid. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.09.2006 (20 a 0 k) · Betooni tn 6/1, Tallinn, 13619
Registriandmed KMKR EE101084475 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101084475
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 452,4 % | 2024: 1 388,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,5 % | 2024: 8,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,2 % | 2024: 97,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 12,7 | 2024: 23,0 |
| Müügitulu kasv | +292,4 % | 2024: +24,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −28,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 126 933 | 32 346 | 25 896 | 25 578 | 406 270 | 688 728 | 362 916 |
| Puhaskasum | 574 231 | 449 212 | 469 980 | -421 877 | 3 714 633 | 336 792 | 170 338 |
| Käibevara | 2 203 314 | 3 442 382 | 4 162 596 | 3 838 172 | 5 486 257 | 222 651 | 83 966 |
| Põhivara | 4 024 563 | 2 186 791 | 873 216 | 739 626 | 702 674 | 5 731 138 | 5 135 026 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 227 877 | 5 629 173 | 5 035 812 | 4 577 798 | 6 188 931 | 5 953 789 | 5 218 992 |
| Kohustised kokku | 174 017 | 149 544 | 5 395 | 17 361 | 6 676 | 3 286 167 | 2 888 162 |
| Omakapital | 6 053 860 | 5 479 629 | 5 030 417 | 4 560 437 | 6 182 255 | 2 667 622 | 2 330 830 |
| Kasumimarginaal | 452,4 % | 1 388,8 % | 1 814,9 % | -1 649,4 % | 914,3 % | 48,9 % | 46,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 203 314 € · 35,4 %
- Põhivara 4 024 563 € · 64,6 %
- Lühiajalised kohustised 174 017 € · 2,8 %
- Omakapital 6 053 860 € · 97,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 12,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 64,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 120 922 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 5 000 €
-
35123 Elektrienergia tootmine päikeseenergiast 1 011 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 288 € | 0 € | 77 320 € | 0 |
| II kv 2026 | 11 334 € | 0 € | 78 004 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 86 405 € | 0 |
| IV kv 2025 | 15 511 € | 0 € | 76 985 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 8 121 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 9 124 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 6 625 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 9 018 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 429 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 773 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raul Kaljuraid
- FERROLINE GRUPP OÜ Juhatuse liige
- GreenGas OÜ Tegelik kasusaaja
- Tammeõue OÜ Tegelik kasusaaja
- R.E.D. TRAILER RENTAL OÜ Juhatuse liige
- Bee Tree Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- Kristiine Arendus OÜ Juhatuse liige
- Augusta Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- Jõekodu Arendus OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: BEE TREE HOLDING OÜ
- FERROLINE GRUPP OÜ Osanik
- R.E.D. TRAILER RENTAL OÜ Osanik
-
Eero Kookla
- FERROLINE GRUPP OÜ Juhatuse liige
- Tammeõue OÜ Tegelik kasusaaja
- OMEGA INVEST OÜ Juhatuse liige
- R.E.D. TRAILER RENTAL OÜ Tegelik kasusaaja
- HV RENTAL OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ FORZA INVEST Juhatuse liige
- Soucanton OÜ Tegelik kasusaaja
- Ameerika Maja OÜ Juhatuse liige
-
Omanikukonto: OÜ FORZA INVEST
- FERROLINE GRUPP OÜ Osanik
- OMEGA INVEST OÜ Osanik
- R.E.D. TRAILER RENTAL OÜ Osanik
- HV RENTAL OÜ Osanik
- Fleetguru OÜ Osanik Maksuvõlg
- Aaria Auto OÜ Osanik
- Land Exchange OÜ Osanik
- AK Reserves OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Tammeõue OÜ | 66,67 % | 4 000 € | 09.02.2026 | 1 200 473 €2025 |
| Jõekodu Arendus OÜ | 50 % | 1 278 € | 29.01.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Bee Tree Holding OÜ 50 %
-
OÜ FORZA INVEST 50 %
Osalused ja nende osalused (2)
-
Tammeõue OÜ 66,67 %
-
Jõekodu Arendus OÜ 50 %
Skeem
LEI 254900BAP62C7G2R7H08
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.09.2024Muutmiskanne Ä 10102241 / 14
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10102241 / 13
-
23.08.2022Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10102241 / 12
-
03.08.2022Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10102241 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10102241 / 11
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10102241 / 10
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10102241 / 9
-
16.04.2012Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10102241 / 8
-
16.04.2012Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10102241 / 7
-
11.04.2011Muutmiskanne Ä 10102241 / 6
-
05.04.2011Muutmiskanne Ä 10102241 / M2
-
25.03.2011Muutmiskanne Ä 10102241 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |