Solinvictus OÜ
Registrisse kantud 11303614Solinvictus OÜ (registrikood 11303614) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Rannamõisa küla, tegevusala enda kinnisvara ost ja müük (EMTAK 68101). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -11 268 eurot, bilansimaht 155 108 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merilin Vihand. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Merilin Vihand. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.10.2006 (20 a 0 k) · Tilgu tee 10, Rannamõisa küla, 76901
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda kinnisvara ost ja müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -31,1 % | 2024: -15,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,4 % | 2024: 31,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | – | – | – | – | – | 0 |
| Puhaskasum | -11 268 | -8 107 | -1 154 850 | 153 369 | 445 884 | 477 003 | -10 448 |
| Käibevara | 78 858 | 73 467 | 59 038 | 59 176 | 88 | 75 | 2 317 |
| Põhivara | 76 250 | 91 250 | 91 250 | 1 239 381 | 1 145 000 | 692 500 | 206 580 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 155 108 | 164 717 | 150 288 | 1 298 557 | 1 145 088 | 692 575 | 208 897 |
| Kohustised kokku | 118 864 | 113 364 | 92 282 | 79 119 | 79 019 | 72 390 | 65 715 |
| Omakapital | 36 244 | 51 353 | 58 006 | 1 219 438 | 1 066 069 | 620 185 | 143 182 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 78 858 € · 50,8 %
- Põhivara 76 250 € · 49,2 %
- Pikaajalised kohustised 118 864 € · 76,6 %
- Omakapital 36 244 € · 23,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 76,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 49,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 19 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 19 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 22 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 17 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 17 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| EURORA SOLUTIONS OÜ Pankrotis Maksuvõlg | 1,14 % | 183 € | 11.05.2023 | 238 104 €2021 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
EURORA SOLUTIONS OÜ 1,14 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTilgu tee 10, Rannamõisa küla, 76901
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10102413 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10102413 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10102413 / 5
-
29.08.2011Muutmiskanne Ä 10102413 / 4
-
11.08.2011Muutmiskanne Ä 10102413 / M1
-
01.07.2009Muutmiskanne Ä 102413 / 3
-
11.10.2006Muutmiskanne Ä 102413 / 2
-
02.10.2006Esmakanne Ä 102413
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |