Inlander OÜ
Registrisse kantud 11306067Inlander OÜ (registrikood 11306067) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 2 324 eurot, bilansimaht 9 481 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrus Utsar. Juhatuse liige on Andrus Utsar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.10.2006 (20 a 0 k) · Õismäe tee 68, Tallinn, 13512
Registriandmed KMKR EE101096489 · osakapital 42 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101096489
- Osakapital
- 42 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 51,9 % | 2024: -17,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,3 % | 2024: 30,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 200 | 2 770 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 2 324 | -377 | -14 | -7 | 261 | -230 | -3 384 |
| Käibevara | 9 466 | 7 157 | 7 683 | 7 697 | 7 670 | 7 230 | 2 281 |
| Põhivara | 15 | 0 | 23 | 23 | 57 | 235 | 415 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 481 | 7 157 | 7 706 | 7 720 | 7 727 | 7 465 | 2 696 |
| Kohustised kokku | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 0 |
| Omakapital | 4 481 | 2 157 | 2 706 | 2 720 | 2 727 | 2 465 | 2 696 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | -3,5 % | 9,4 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 466 € · 99,8 %
- Põhivara 15 € · 0,2 %
- Lühiajalised kohustised 5 000 € · 52,7 %
- Omakapital 4 481 € · 47,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubinlander.ee · veebileht ei vastanud 19.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10102720 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10102720 / 9
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10102720 / 8
-
09.02.2017Muutmiskanne Ä 10102720 / 7
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10102720 / 6
-
19.01.2015Muutmiskanne Ä 10102720 / 5
-
02.07.2010Muutmiskanne Ä 10102720 / 4
-
04.07.2008Muutmiskanne Ä 102720 / 3
-
31.10.2006Muutmiskanne Ä 102720 / 2
-
10.10.2006Esmakanne Ä 102720
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 06.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |