Upside OÜ
Registrisse kantud 11306340Upside OÜ (registrikood 11306340) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Kohila alev, tegevusala puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine (EMTAK 16281). 2025. aasta müügitulu oli 54 149 eurot ja puhaskasum 4 083 eurot, bilansimaht 21 810 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Märt Mäesalu. Juhatuse liige on Märt Mäesalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.10.2006 (20 a 0 k) · Mündi tn 4, Kohila alev, 79801
Registriandmed KMKR EE101116770 · osakapital 5 113 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101116770
- Osakapital
- 5 113 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,5 % | 2024: 11,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,1 % | 2024: 49,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,7 % | 2024: 62,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,5 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −5,5 % | 2024: +12,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +25,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 54 149 | 57 300 | 50 925 | 43 617 | 21 236 | 17 298 | 34 639 |
| Puhaskasum | 4 083 | 6 359 | -2 301 | -1 145 | -690 | -43 643 | 10 966 |
| Käibevara | 21 810 | 19 736 | 8 466 | 12 881 | 9 170 | 11 538 | 54 651 |
| Põhivara | 0 | 927 | 2 007 | 3 086 | 2 725 | 0 | 200 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 21 810 | 20 663 | 10 473 | 15 967 | 11 895 | 11 538 | 54 851 |
| Kohustised kokku | 4 867 | 7 807 | 3 975 | 7 169 | 1 951 | 905 | 575 |
| Omakapital | 16 943 | 12 856 | 6 498 | 8 798 | 9 944 | 10 633 | 54 276 |
| Kasumimarginaal | 7,5 % | 11,1 % | -4,5 % | -2,6 % | -3,2 % | -252,3 % | 31,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 21 810 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 867 € · 22,3 %
- Omakapital 16 943 € · 77,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 036 € | 1 424 € | 17 354 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 912 € | 1 085 € | 75 764 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 624 € | 1 085 € | 21 366 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 863 € | 1 085 € | 7 978 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 728 € | 1 085 € | 15 048 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 531 € | 1 085 € | 25 967 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 240 € | 1 044 € | 16 642 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 978 € | 963 € | 16 820 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 012 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 475 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 46,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 785 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 913 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMündi tn 4, Kohila alev, 79801
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 302 | 7 863 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Noorsooteater · maksed 7 012 €
- SA Kuressaare Teater · maksed 1 290 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.01.2025Muutmiskanne Ä 30032389 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30032389 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30032389 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30032389 / 6
-
29.06.2011Muutmiskanne Ä 30032389 / 5
-
22.06.2011Muutmiskanne Ä 30032389 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 32389 / 4
-
17.03.2008Muutmiskanne Ä 32389 / 3
-
15.11.2007Muutmiskanne Ä 32389 / 2
-
22.10.2007Muutmiskanne Ä 32389 / M1
-
31.10.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 102736 / 3
-
31.10.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 32389
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 07.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |