Parabol OÜ
Registrisse kantud 11308445Parabol OÜ (registrikood 11308445) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Aruküla alevik, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 22 037 eurot ja puhaskasum 29 049 eurot, bilansimaht 114 039 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: AIVAR Uutar. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liige on Omanikukonto: AIVAR Uutar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.10.2006 (20 a 0 k) · Suvila tn 21, Aruküla alevik, 75201
Registriandmed KMKR EE101732219 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101732219
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 131,8 % | 2024: -280,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 85,8 % | 2024: -162,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,7 % | 2024: 23,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +42,2 % | 2024: −34,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +29,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 037 | 15 500 | 23 612 | 49 225 | 991 | 6 033 | 18 452 |
| Puhaskasum | 29 049 | -43 482 | 10 991 | 39 231 | -396 568 | -75 307 | 193 634 |
| Käibevara | 6 390 | 4 742 | 22 147 | 25 321 | 36 648 | 9 535 | 32 090 |
| Põhivara | 107 649 | 107 649 | 187 649 | 228 079 | 244 034 | 667 950 | 646 800 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 114 039 | 112 391 | 209 796 | 253 400 | 280 682 | 677 485 | 678 890 |
| Kohustised kokku | 80 163 | 85 564 | 87 612 | 104 707 | 100 207 | 100 442 | 1 540 |
| Omakapital | 33 876 | 26 827 | 122 184 | 148 693 | 180 475 | 577 043 | 677 350 |
| Kasumimarginaal | 131,8 % | -280,5 % | 46,5 % | 79,7 % | -40 017,0 % | -1 248,3 % | 1 049,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 390 € · 5,6 %
- Põhivara 107 649 € · 94,4 %
- Lühiajalised kohustised 5 163 € · 4,5 %
- Pikaajalised kohustised 75 000 € · 65,8 %
- Omakapital 33 876 € · 29,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 70,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 147 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 152 € | 0 € | 910 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 759 € | 467 € | 3 120 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 € | 0 € | 715 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 214 € | 0 € | 11 203 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 202 € | 0 € | 7 000 € | 0 |
| IV kv 2024 | 750 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: AIVAR Uutar
- AU Energiateenus OÜ Tegelik kasusaaja
- Lahhentagge OÜ Osanik
- ET5 OÜ Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 19.02.2020
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| AU Energiateenus OÜ | 100 % | 2 556 € | 16.08.2023 | 29 820 €2025 |
| ET5 OÜ Pankrotis Maksuvõlg | 44,98 % | 1 147 € | 01.09.2023 | – |
| Votemo Invest OÜ | 2,50 % | 250 € | 21.01.2022 | – |
| R8 Technologies OÜ | 0,98 % | 129 € | 23.04.2021 | 3 463 491 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (6)
-
AU Energiateenus OÜ 100 %
-
ET5 OÜ 44,98 %
-
Votemo Invest OÜ 2,50 %
-
R8 Technologies OÜ 0,98 %
Skeem
LEI 8945002G7QS4ZY1VUA66
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSuvila tn 21, Aruküla alevik, 75201
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Raasiku vald 6 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 128 | 14 143 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 1 128 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.02.2020Muutmiskanne Ä 10102989 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10102989 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10102989 / 5
-
07.06.2011Muutmiskanne Ä 10102989 / 4
-
27.05.2011Muutmiskanne Ä 10102989 / 3
-
26.05.2011Muutmiskanne Ä 10102989 / M2
-
18.05.2011Muutmiskanne Ä 10102989 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 102989 / 2
-
18.10.2006Esmakanne Ä 102989
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |