Maxsaar OÜ
Registrisse kantud 11308505Maxsaar OÜ (registrikood 11308505) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Sõmera küla, tegevusala mootorikütuse jaemüük (EMTAK 47301). 2025. aasta müügitulu oli 969 442 eurot ja puhaskasum 15 603 eurot, bilansimaht 449 778 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Valdo Saar. Juhatuse liige on Valdo Saar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.10.2006 (19 a 11 k) · Tolli, Sõmera küla, 93522
Registriandmed KMKR EE101099457 · osakapital 2 557 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101099457
- Osakapital
- 2 557 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorikütuse jaemüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 2024: 4,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,3 % | 2024: 11,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,1 % | 2024: 84,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,2 | 2024: 6,5 |
| Müügitulu kasv | +1,6 % | 2024: −1,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 969 442 | 954 603 | 966 873 | 1 278 499 | 1 038 263 | 834 729 | 857 918 |
| Puhaskasum | 15 603 | 39 347 | 10 495 | 53 391 | 26 525 | 25 837 | 16 570 |
| Käibevara | 173 268 | 181 223 | 150 263 | 149 968 | 140 308 | 114 418 | 134 612 |
| Põhivara | 276 510 | 234 788 | 228 258 | 231 178 | 156 491 | 170 969 | 89 584 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 449 778 | 416 011 | 378 521 | 381 146 | 296 799 | 285 387 | 224 196 |
| Kohustised kokku | 85 166 | 65 247 | 67 981 | 81 101 | 51 490 | 66 603 | 30 193 |
| Omakapital | 364 612 | 350 764 | 310 540 | 300 045 | 245 309 | 218 784 | 194 003 |
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 4,1 % | 1,1 % | 4,2 % | 2,6 % | 3,1 % | 1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 173 268 € · 38,5 %
- Põhivara 276 510 € · 61,5 %
- Lühiajalised kohustised 28 166 € · 6,3 %
- Pikaajalised kohustised 57 000 € · 12,7 %
- Omakapital 364 612 € · 81,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 18,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 61,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47301 Mootorikütuse jaemüük põhitegevus 655 404 €
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük 295 125 €
-
01501 Segapõllumajandus 9 358 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 7 500 €
-
43129 Muud kaeve- ja mullatööd 1 400 €
-
53201 Muud posti- ja kullerteenused 655 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 789 € | 5 958 € | 349 718 € | 2 |
| II kv 2026 | 16 578 € | 5 561 € | 275 808 € | 2 |
| I kv 2026 | 10 497 € | 5 205 € | 202 356 € | 2 |
| IV kv 2025 | 12 440 € | 5 417 € | 218 948 € | 2 |
| III kv 2025 | 14 302 € | 6 998 € | 333 692 € | 2 |
| II kv 2025 | 8 984 € | 5 568 € | 237 319 € | 2 |
| I kv 2025 | 9 863 € | 5 382 € | 173 368 € | 2 |
| IV kv 2024 | 12 960 € | 4 878 € | 228 344 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 930 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 986 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 116 573 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 910 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTolli, Sõmera küla, 93522
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 7 152 | 8 858 |
| Müük avalikule sektorile | 21 164 | 24 617 |
| Toetused kokku | 7 152 | 8 858 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 21 164 €
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 7 152 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 166 500 € ilma raamlepinguteta-
Kütuse ostmine 53 000 €Saaremaa Vallavalitsus · 10.07.2025
-
Kütuse ostmine 113 500 €Saaremaa Vallavalitsus · 27.06.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30032429 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30032429 / 8
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30032429 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30032429 / 6
-
18.09.2015Muutmiskanne Ä 30032429 / 5
-
08.11.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30032429 / 4
-
02.01.2012Muutmiskanne Ä 30032429 / 3
-
16.12.2009Muutmiskanne Ä 32429 / 2
-
18.11.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 32429 / M1
-
08.11.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 102999 / 3
-
06.11.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 32429
-
31.10.2006Märkus Ä 102999 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |