Knowhow OÜ
Registrisse kantud 11312286Knowhow OÜ (registrikood 11312286) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62091). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -840 eurot, bilansimaht 2 558 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Liinsoo. Juhatuse liige on Indrek Liinsoo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.11.2006 (19 a 11 k) · Vabaduse pst 173, Tallinn, 10921
Registriandmed KMKR EE101170839 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101170839
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: 5,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -32,8 % | 2023: 7,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: +4,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 5 010 | 4 785 | 22 227 | 28 892 | 59 859 |
| Puhaskasum | -840 | 270 | -14 172 | -11 535 | 2 431 | 27 948 |
| Käibevara | 2 558 | 3 400 | 3 350 | 25 171 | 48 721 | 53 795 |
| Põhivara | – | – | 0 | 2 795 | 5 819 | 8 904 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 558 | 3 400 | 3 350 | 27 966 | 54 540 | 62 699 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 20 | 668 | 705 | 1 296 |
| Omakapital | 2 558 | 3 400 | 3 330 | 27 298 | 53 835 | 61 403 |
| Kasumimarginaal | – | 5,4 % | -296,2 % | -51,9 % | 8,4 % | 46,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 558 € · 100,0 %
- Omakapital 2 558 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Liinsoo
- Mc Motors OÜ Juhatuse liige
- Rägavere Valla Huviklubi Juhatuse liige
- El Coyote OÜ Osanik
- OÜ Rohelineprojekt Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVabaduse pst 173, Tallinn, 10921
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
16.06.2025Muutmiskanne Ä 10103431 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10103431 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10103431 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10103431 / 7
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10103431 / 6
-
05.06.2013Muutmiskanne Ä 10103431 / 5
-
18.10.2010Muutmiskanne Ä 10103431 / 4
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 10103431 / 3
-
15.11.2006Muutmiskanne Ä 103431 / 2
-
31.10.2006Esmakanne Ä 103431
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 26.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 18.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 12.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 04.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |