GuardTime OÜ
Registrisse kantud 11313216GuardTime OÜ (registrikood 11313216) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2024. aasta müügitulu oli 6 821 627 eurot ja puhaskasum 1 145 109 eurot, bilansimaht 10 342 689 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Guardtime SA. Juhatuse liige on Tanel Ojalill. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2006 (19 a 11 k) · A. H. Tammsaare tee 60, Tallinn, 11316
Registriandmed KMKR EE101114112 · osakapital 34 641 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101114112
- Osakapital
- 34 641 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 16,8 % | 2023: 13,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,4 % | 2023: 13,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,5 % | 2023: 75,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,5 | 2023: 4,1 |
| Müügitulu kasv | −19,6 % | 2023: +12,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −4,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 821 627 | 8 487 877 | 7 565 110 | 6 810 210 | 7 731 851 | 8 437 833 |
| Puhaskasum | 1 145 109 | 1 117 631 | 784 257 | 391 987 | 910 342 | 248 124 |
| Käibevara | 10 140 109 | 10 578 061 | 8 424 532 | 8 121 182 | 8 696 544 | 7 729 916 |
| Põhivara | 202 580 | 234 876 | 548 656 | 424 088 | 803 738 | 742 602 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 342 689 | 10 812 937 | 8 973 188 | 8 545 270 | 9 500 282 | 8 472 518 |
| Kohustised kokku | 1 083 110 | 2 698 467 | 1 976 349 | 2 332 688 | 3 679 687 | 3 562 265 |
| Omakapital | 9 259 579 | 8 114 470 | 6 996 839 | 6 212 582 | 5 820 595 | 4 910 253 |
| Kasumimarginaal | 16,8 % | 13,2 % | 10,4 % | 5,8 % | 11,8 % | 2,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 140 109 € · 98,0 %
- Põhivara 202 580 € · 2,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 063 217 € · 10,3 %
- Pikaajalised kohustised 19 893 € · 0,2 %
- Omakapital 9 259 579 € · 89,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 659 € | 725 € | 36 747 € | 1 |
| II kv 2026 | 63 254 € | 64 852 € | 31 776 € | 0 |
| I kv 2026 | 113 543 € | 128 654 € | 222 218 € | 1 |
| IV kv 2025 | 96 656 € | 135 403 € | 716 243 € | 3 |
| III kv 2025 | 279 334 € | 301 962 € | 802 463 € | 9 |
| II kv 2025 | 412 809 € | 448 530 € | 1 797 021 € | 21 |
| I kv 2025 | 384 823 € | 418 347 € | 1 449 805 € | 21 |
| IV kv 2024 | 538 552 € | 554 824 € | 1 637 017 € | 42 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 220 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 242 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 249 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 465 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tanel Ojalill
- Retro Invest Centrum OÜ Juhatuse liige
- OÜ T.O Tegelik kasusaaja
- Grosenna TÜ Osanik Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 44. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Info ja side (EMTAK 62) 6 821 627 €
- 84. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 16 335 | 33 702 |
| Müük avalikule sektorile | 40 120 | 88 176 |
| Toetused kokku | 16 335 | 33 702 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 30 000 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 16 335 €
- HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM · maksed 9 920 €
- Tartu Vallavalitsus · maksed 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubguardtime.com · veebileht ei vastanud 19.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.08.2025Muutmiskanne Ä 10103536 / M17
-
27.08.2025Muutmiskanne Ä 10103536 / 24
-
26.08.2025Muutmiskanne Ä 10103536 / M16
-
01.11.2024Muutmiskanne Ä 10103536 / 23
-
30.10.2024Muutmiskanne Ä 10103536 / M15
-
17.10.2024Muutmiskanne Ä 10103536 / M14
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 10103536 / 22
-
24.09.2021Muutmiskanne Ä 10103536 / 21
-
01.04.2020Muutmiskanne Ä 10103536 / 20
-
27.12.2019Ümberkujundamiskanne Ä 10103536 / 19
-
04.12.2019Muutmiskanne Ä 10103536 / M7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10103536 / 18
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 27.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 18.03.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 31.12.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 03.12.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 12.11.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |