Osaühing Laserpro
Registrisse kantud 11313274Osaühing Laserpro (registrikood 11313274) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Randvere küla, tegevusala kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77331). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 2 734 eurot, bilansimaht 114 833 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Laura Nuka. Juhatuse liige on Rain Nuka. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2006 (19 a 11 k) · Kurekannuse tee 11, Randvere küla, 74016
Registriandmed KMKR EE101143510 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101143510
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 476,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,4 % | 2024: 2,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,2 % | 2024: 97,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 26,6 | 2024: 25,1 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −68,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 578 | 1 850 | 4 620 | 1 500 | 1 500 | 1 200 |
| Puhaskasum | 2 734 | 2 755 | -5 798 | 1 943 | -3 026 | 1 302 | 100 |
| Käibevara | 85 198 | 82 557 | 78 512 | 79 096 | 74 973 | 73 669 | 72 247 |
| Põhivara | 29 635 | 29 635 | 30 898 | 33 065 | 35 232 | 39 565 | 39 565 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 114 833 | 112 192 | 109 410 | 112 161 | 110 205 | 113 234 | 111 812 |
| Kohustised kokku | 3 200 | 3 293 | 3 266 | 219 | 206 | 210 | 90 |
| Omakapital | 111 633 | 108 899 | 106 144 | 111 942 | 109 999 | 113 024 | 111 722 |
| Kasumimarginaal | – | 476,6 % | -313,4 % | 42,1 % | -201,7 % | 86,8 % | 8,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 85 198 € · 74,2 %
- Põhivara 29 635 € · 25,8 %
- Lühiajalised kohustised 3 200 € · 2,8 %
- Omakapital 111 633 € · 97,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 26,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 25,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 93 € | 0 € | 450 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rain Nuka
- Tallinn, J. Kappeli tn 8 korteriühistu Juhatuse liige
- Osaühing Gutty Holding Juhatuse liige
- Evertech OÜ Osanik
- RANNAKIVI MAJAÜHISTU Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKurekannuse tee 11, Randvere küla, 74016
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.06.2025Muutmiskanne Ä 10103560 / 10
-
04.06.2025Muutmiskanne Ä 10103560 / 9
-
04.09.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10103560 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10103560 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10103560 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10103560 / 5
-
13.12.2011Muutmiskanne Ä 10103560 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 103560 / 3
-
21.12.2006Muutmiskanne Ä 103560 / 2
-
03.11.2006Esmakanne Ä 103560
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 20.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 23.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |