Smileline OÜ
Registrisse kantud 11315474Smileline OÜ (registrikood 11315474) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine (EMTAK 32509). 2025. aasta müügitulu oli 85 500 eurot ja puhaskasum -1 925 eurot, bilansimaht 62 220 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Götz Müller, Kristel Müller. Maksuvõlg on 5 850,57 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.11.2006 (19 a 11 k) · Valge tn 13, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE101099305 · osakapital 2 566 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101099305
- Osakapital
- 2 566 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,3 % | 2024: 19,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,2 % | 2024: 54,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,7 % | 2024: 68,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −39,4 % | 2024: +41,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 85 500 | 141 184 | 99 617 | 48 807 | 41 964 | 71 605 | 77 243 |
| Puhaskasum | -1 925 | 27 436 | 38 427 | -2 144 | -5 537 | -25 022 | 17 569 |
| Käibevara | 27 564 | 39 503 | 32 821 | 6 560 | 5 897 | 11 668 | 10 505 |
| Põhivara | 34 656 | 34 836 | 45 246 | 34 492 | 36 533 | 38 215 | 66 081 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 62 220 | 74 339 | 78 067 | 41 052 | 42 430 | 49 883 | 76 586 |
| Kohustised kokku | 16 340 | 23 534 | 9 699 | 11 111 | 10 345 | 12 261 | 13 942 |
| Omakapital | 45 880 | 50 805 | 68 368 | 29 941 | 32 085 | 37 622 | 62 644 |
| Kasumimarginaal | -2,3 % | 19,4 % | 38,6 % | -4,4 % | -13,2 % | -34,9 % | 22,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 27 564 € · 44,3 %
- Põhivara 34 656 € · 55,7 %
- Lühiajalised kohustised 16 340 € · 26,3 %
- Omakapital 45 880 € · 73,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 55,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 980 € | 8 792 € | 49 € | 2 |
| II kv 2026 | 6 943 € | 7 307 € | 63 € | 2 |
| I kv 2026 | 5 503 € | 6 057 € | 63 € | 2 |
| IV kv 2025 | 8 490 € | 9 036 € | 114 € | 2 |
| III kv 2025 | 6 265 € | 6 974 € | 213 € | 2 |
| II kv 2025 | 9 329 € | 9 952 € | 517 € | 2 |
| I kv 2025 | 19 681 € | 9 009 € | 402 € | 2 |
| IV kv 2024 | 6 742 € | 7 147 € | 533 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 660 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 931 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16 285,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 818 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 5 850,57 €
- 07.10.2026 2 996,20 €
- 29.09.2026 3 696,20 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Götz Müller
- Smileline Service OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
-
Kristel Müller
- Smileline Service OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Smileline Service OÜ Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 210 669 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Smileline Service OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10103791 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10103791 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10103791 / 7
-
09.09.2016Muutmiskanne Ä 10103791 / 6
-
01.07.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10103791 / 5
-
28.03.2011Muutmiskanne Ä 10103791 / 4
-
25.11.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 103791 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 103791 / 2
-
14.11.2006Esmakanne Ä 103791
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |