STRAPPING GROUP OÜ
Registrisse kantud 11316462STRAPPING GROUP OÜ (registrikood 11316462) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 256 883 eurot ja puhaskasum -38 750 eurot, bilansimaht 164 241 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrus Trumsi. Juhatuse liige on Andrus Trumsi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.11.2006 (19 a 11 k) · Riia mnt 7, Viljandi linn, 71010
Registriandmed KMKR EE101101442 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101101442
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -15,1 % | 2024: -18,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -68,4 % | 2024: -54,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,5 % | 2024: 46,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −10,0 % | 2024: −44,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 256 883 | 285 477 | 516 652 | 499 687 | 613 342 | 439 119 | 368 943 |
| Puhaskasum | -38 750 | -52 054 | 3 206 | 9 825 | 41 536 | -22 652 | 6 398 |
| Käibevara | 73 701 | 112 801 | 152 297 | 113 721 | 140 358 | 164 462 | 156 438 |
| Põhivara | 90 540 | 92 910 | 95 370 | 101 418 | 81 051 | 7 647 | 16 744 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 164 241 | 205 711 | 247 667 | 215 139 | 221 409 | 172 109 | 173 182 |
| Kohustised kokku | 107 580 | 110 300 | 100 202 | 70 881 | 86 977 | 79 193 | 57 614 |
| Omakapital | 56 661 | 95 411 | 147 465 | 144 258 | 134 432 | 92 916 | 115 568 |
| Kasumimarginaal | -15,1 % | -18,2 % | 0,6 % | 2,0 % | 6,8 % | -5,2 % | 1,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 73 701 € · 44,9 %
- Põhivara 90 540 € · 55,1 %
- Lühiajalised kohustised 107 580 € · 65,5 %
- Omakapital 56 661 € · 34,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 65,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 55,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 478 € | 6 220 € | 60 364 € | 3 |
| II kv 2026 | 7 916 € | 6 220 € | 50 340 € | 3 |
| I kv 2026 | 13 986 € | 6 294 € | 75 036 € | 3 |
| IV kv 2025 | 14 978 € | 7 271 € | 91 768 € | 3 |
| III kv 2025 | 8 200 € | 7 868 € | 50 838 € | 4 |
| II kv 2025 | 11 675 € | 6 220 € | 71 892 € | 4 |
| I kv 2025 | 12 319 € | 5 121 € | 56 597 € | 3 |
| IV kv 2024 | 21 022 € | 5 810 € | 126 963 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 493 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 073 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 20 121 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 329 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 707 | 412 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 422 €
- Eesti Lennuakadeemia · maksed 285 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20036993 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20036993 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20036993 / 6
-
16.12.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20036993 / 5
-
28.12.2011Muutmiskanne Ä 20036993 / 4
-
25.05.2010Muutmiskanne Ä 20036993 / 3
-
30.11.2006Muutmiskanne Ä 36993 / 2
-
09.11.2006Esmakanne Ä 36993
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |