ProjectiX OÜ
Registrisse kantud 11316982ProjectiX OÜ (registrikood 11316982) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Põltsamaa linn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 13 790 eurot ja puhaskasum 5 217 eurot, bilansimaht 10 808 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Heidi Paabort. Juhatuse liige on Heidi Paabort. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.11.2006 (19 a 11 k) · Kannikese tn 11, Põltsamaa linn, 48106
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 37,8 % | 2024: -18,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 67,1 % | 2024: -12,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,9 % | 2024: 46,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | +683,5 % | 2024: −78,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 790 | 1 760 | 8 130 | 12 946 | 24 647 | 19 566 | 11 572 |
| Puhaskasum | 5 217 | -331 | -8 163 | -3 264 | 2 963 | 7 666 | 1 122 |
| Käibevara | 6 554 | 862 | 1 179 | 8 102 | 9 245 | 11 277 | 3 301 |
| Põhivara | 4 254 | 4 696 | 5 140 | 6 380 | 7 621 | 77 | 387 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 808 | 5 558 | 6 319 | 14 482 | 16 866 | 11 354 | 3 688 |
| Kohustised kokku | 3 033 | 3 000 | 3 430 | 3 430 | 2 550 | – | 0 |
| Omakapital | 7 775 | 2 558 | 2 889 | 11 052 | 14 316 | 11 354 | 3 688 |
| Kasumimarginaal | 37,8 % | -18,8 % | -100,4 % | -25,2 % | 12,0 % | 39,2 % | 9,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 554 € · 60,6 %
- Põhivara 4 254 € · 39,4 %
- Lühiajalised kohustised 3 033 € · 28,1 %
- Omakapital 7 775 € · 71,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 39,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 69 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 77 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 77 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 23 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKannikese tn 11, Põltsamaa linn, 48106
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20037044 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20037044 / 8
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20037044 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20037044 / 6
-
29.03.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20037044 / 5
-
15.12.2011Muutmiskanne Ä 20037044 / 4
-
22.12.2008Muutmiskanne Ä 37044 / 3
-
10.08.2007Muutmiskanne Ä 37044 / 2
-
17.11.2006Esmakanne Ä 37044
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 20.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 06.12.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 11.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |