osaühing EMILON
Registrisse kantud 11321581osaühing EMILON (registrikood 11321581) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 6 766 eurot ja puhaskasum -815 eurot, bilansimaht 2 929 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Alar Salum. Juhatuse liige on Alar Salum. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.12.2006 (19 a 10 k) · Terase tn 5, Tallinn, 10125
Registriandmed KMKR EE101648691 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101648691
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -12,0 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -31,5 % | 2024: -46,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,5 % | 2024: 51,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,7 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 766 | 0 | 0 | 0 | 46 528 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -815 | -1 572 | -963 | -5 515 | 28 002 | -1 264 | -588 |
| Käibevara | 2 929 | 6 571 | 9 054 | 10 941 | 34 886 | 6 269 | 7 759 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 929 | 6 571 | 9 054 | 10 941 | 34 886 | 6 269 | 7 759 |
| Kohustised kokku | 338 | 3 165 | 4 076 | 5 000 | 3 366 | 0 | 226 |
| Omakapital | 2 591 | 3 406 | 4 978 | 5 941 | 31 520 | 6 269 | 7 533 |
| Kasumimarginaal | -12,0 % | – | – | – | 60,2 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 929 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 338 € · 11,5 %
- Omakapital 2 591 € · 88,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 718 € | 207 € | 7 453 € | 0 |
| II kv 2026 | 836 € | 924 € | 717 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 997 € | 432 € | 5 802 € | 1 |
| IV kv 2025 | 978 € | 451 € | 87 € | 0 |
| III kv 2025 | 520 € | 575 € | 68 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 608 € | 154 € | 6 766 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 233 € | 70 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 573 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 69 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 12,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 484 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30032622 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30032622 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30032622 / 5
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 30032622 / 4
-
09.07.2013Muutmiskanne Ä 30032622 / 3
-
26.08.2011Muutmiskanne Ä 30032622 / 2
-
01.03.2011Toimiku dokumentide kontroll Ä 30032622 / M3
-
27.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 32622 / M2
-
31.12.2008Toimiku dokumentide kontroll Ä 32622 / M1
-
08.12.2006Esmakanne Ä 32622
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 25.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 03.03.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |