Storkson OÜ
Registrisse kantud 11322959Storkson OÜ (registrikood 11322959) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Retla küla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 46 475 eurot ja puhaskasum 7 845 eurot, bilansimaht 28 653 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rain Kurg. Juhatuse liige on Rain Kurg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.01.2007 (19 a 8 k) · Vanakooli tee 8, Retla küla, 72306
Registriandmed KMKR EE101128768 · osakapital 6 391 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101128768
- Osakapital
- 6 391 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,9 % | 2024: 6,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,8 % | 2024: 12,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,9 % | 2024: 83,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,1 | 2024: 3,3 |
| Müügitulu kasv | +20,0 % | 2024: −12,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 475 | 38 725 | 44 300 | 56 850 | 61 190 | 44 368 | 52 704 |
| Puhaskasum | 7 845 | 2 502 | 9 711 | 2 792 | 2 462 | 265 | -4 714 |
| Käibevara | 12 930 | 12 884 | 15 905 | 19 202 | 24 526 | 26 051 | 29 598 |
| Põhivara | 15 723 | 10 465 | 11 765 | 13 065 | 14 365 | 15 665 | 16 965 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 28 653 | 23 349 | 27 670 | 32 267 | 38 891 | 41 716 | 46 563 |
| Kohustised kokku | 3 169 | 3 910 | 4 143 | 15 452 | 18 868 | 16 155 | 19 467 |
| Omakapital | 25 484 | 19 439 | 23 527 | 16 815 | 20 023 | 25 561 | 27 096 |
| Kasumimarginaal | 16,9 % | 6,5 % | 21,9 % | 4,9 % | 4,0 % | 0,6 % | -8,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 930 € · 45,1 %
- Põhivara 15 723 € · 54,9 %
- Lühiajalised kohustised 3 169 € · 11,1 %
- Omakapital 25 484 € · 88,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 54,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 572 € | 0 € | 3 000 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 391 € | 568 € | 5 350 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 497 € | 989 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 958 € | 956 € | 11 550 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 232 € | 956 € | 5 200 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 877 € | 921 € | 26 500 € | 0 |
| I kv 2025 | 998 € | 998 € | 3 225 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 372 € | 1 544 € | 12 300 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 191 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 000 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVanakooli tee 8, Retla küla, 72306
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30032628 / 9
-
03.12.2021Muutmiskanne Ä 30032628 / 8
-
26.06.2018Muutmiskanne Ä 30032628 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30032628 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30032628 / 5
-
03.10.2012Muutmiskanne Ä 30032628 / 4
-
26.09.2012Muutmiskanne Ä 30032628 / M4
-
10.11.2011Muutmiskanne Ä 30032628 / 3
-
16.07.2009Muutmiskanne Ä 32628 / 2
-
29.01.2007Esmakanne Ä 32628
-
11.12.2006Esmakanne Ä 32628 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |