Nokia Solutions and Networks OÜ
Registrisse kantud 11326644Nokia Solutions and Networks OÜ (registrikood 11326644) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2025. aasta müügitulu oli 1 221 825 eurot ja puhaskasum -170 952 eurot, bilansimaht 1 183 659 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Nokia Solutions and Networks Oy. Juhatuse liikmed on Toivo Hallikivi, Ilona Koržova, Elina Rääsk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.11.2006 (19 a 10 k) · Rotermanni tn 6, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE101109059 · osakapital 2 621 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101109059
- Osakapital
- 2 621 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,0 % | 2024: 35,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -18,0 % | 2024: 12,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,3 % | 2024: 92,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,2 | 2024: 15,1 |
| Müügitulu kasv | +7,5 % | 2024: +11,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 221 825 | 1 136 842 | 1 024 593 | 1 277 318 | 627 616 | 654 699 | 686 934 |
| Puhaskasum | -170 952 | 401 509 | 311 051 | 478 590 | 226 337 | 128 700 | 231 795 |
| Käibevara | 1 159 783 | 3 457 859 | 2 941 392 | 2 620 904 | 2 067 483 | 1 827 490 | 1 663 980 |
| Põhivara | 23 876 | 43 806 | 63 411 | 45 487 | 5 299 | 17 307 | 68 622 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 183 659 | 3 501 665 | 3 004 803 | 2 666 391 | 2 072 782 | 1 844 797 | 1 732 602 |
| Kohustised kokku | 233 247 | 253 797 | 202 378 | 213 451 | 138 599 | 136 951 | 153 456 |
| Omakapital | 950 412 | 3 247 868 | 2 802 425 | 2 452 940 | 1 934 183 | 1 707 846 | 1 579 146 |
| Kasumimarginaal | -14,0 % | 35,3 % | 30,4 % | 37,5 % | 36,1 % | 19,7 % | 33,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 159 783 € · 98,0 %
- Põhivara 23 876 € · 2,0 %
- Lühiajalised kohustised 221 850 € · 18,7 %
- Pikaajalised kohustised 11 397 € · 1,0 %
- Omakapital 950 412 € · 80,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 153 329 € | 120 399 € | 153 169 € | 6 |
| II kv 2026 | 104 364 € | 113 884 € | 160 245 € | 6 |
| I kv 2026 | 56 178 € | 60 379 € | 272 256 € | 6 |
| IV kv 2025 | 673 791 € | 59 997 € | 492 704 € | 6 |
| III kv 2025 | 62 998 € | 64 829 € | 194 365 € | 6 |
| II kv 2025 | 98 197 € | 106 406 € | 223 475 € | 6 |
| I kv 2025 | 51 835 € | 55 188 € | 298 438 € | 6 |
| IV kv 2024 | 79 747 € | 70 261 € | 493 551 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 51 110 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 40 133 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 78,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 100,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 51 056 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 12 863 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Elina Rääsk
- Tallinn, J. Köleri tn 14a, Vesivärava tn 13 korteriühistu Juhatuse liige
-
Toivo Hallikivi
- Eesti Raadioamatööride Ühing Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 170 952 €
- 18. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 203 638 €
- 21. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 1 221 825 €
- 33. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.05.2025Muutmiskanne Ä 10104195 / 21
-
17.02.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10104195 / 20
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10104195 / 19
-
10.08.2021Muutmiskanne Ä 10104195 / 18
-
02.08.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10104195 / M7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10104195 / 17
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10104195 / 16
-
13.01.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10104195 / 15
-
21.12.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10104195 / M5
-
27.11.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10104195 / 14
-
21.10.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10104195 / M4
-
07.02.2014Muutmiskanne Ä 10104195 / 13
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |