PLM Group Eesti OÜ
Registrisse kantud 11327030PLM Group Eesti OÜ (registrikood 11327030) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 3 653 839 eurot ja puhaskasum 194 671 eurot, bilansimaht 944 865 eurot. Ettevõtte ainuomanik on PLM Group Aps. Juhatuse liikmed on Jan Olov Lundström, Jörgen Fredsson, Nils Magnus Jönsson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.11.2006 (19 a 10 k) · Sõpruse pst 157, Tallinn, 13417
Registriandmed KMKR EE101111539 · osakapital 10 225 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101111539
- Osakapital
- 10 225 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,3 % | 2024: 6,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 42,6 % | 2024: 46,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,3 % | 2024: 50,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +3,9 % | 2024: +28,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 653 839 | 3 517 125 | 2 728 326 | 2 719 918 | 2 262 776 | 1 743 225 | 1 786 990 |
| Puhaskasum | 194 671 | 238 102 | 115 724 | 244 467 | 30 783 | 82 273 | 139 620 |
| Käibevara | 934 807 | 1 006 805 | 630 951 | 744 202 | 729 422 | 1 214 924 | 1 156 768 |
| Põhivara | 10 058 | 16 005 | 19 214 | 478 | 1 950 | 14 628 | 12 357 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 944 865 | 1 022 810 | 650 165 | 744 680 | 731 372 | 1 229 552 | 1 169 125 |
| Kohustised kokku | 488 117 | 510 733 | 307 251 | 357 490 | 438 649 | 327 612 | 349 458 |
| Omakapital | 456 748 | 512 077 | 342 914 | 387 190 | 292 723 | 901 940 | 819 667 |
| Kasumimarginaal | 5,3 % | 6,8 % | 4,2 % | 9,0 % | 1,4 % | 4,7 % | 7,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 934 807 € · 98,9 %
- Põhivara 10 058 € · 1,1 %
- Lühiajalised kohustised 488 117 € · 51,7 %
- Omakapital 456 748 € · 48,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 51,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused põhitegevus 2 215 805 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 1 322 330 €
-
85599 Muu mujal liigitamata õpe 67 895 €
-
47789 Mujal liigitamata kaupade jaemüük 36 002 €
-
62201 Arvutialased konsultatsioonid 11 807 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 314 260 € | 179 207 € | 1 255 019 € | 26 |
| II kv 2026 | 243 152 € | 159 130 € | 1 247 834 € | 26 |
| I kv 2026 | 230 353 € | 155 345 € | 1 296 998 € | 26 |
| IV kv 2025 | 307 158 € | 153 732 € | 1 551 481 € | 25 |
| III kv 2025 | 313 126 € | 172 974 € | 1 158 643 € | 24 |
| II kv 2025 | 237 367 € | 172 217 € | 1 252 893 € | 24 |
| I kv 2025 | 253 840 € | 146 642 € | 1 736 360 € | 26 |
| IV kv 2024 | 257 054 € | 133 753 € | 1 482 329 € | 25 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 104 753 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 59 736 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 57,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 418 340 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 418 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Väike-Paala tn 1199945 · alates 29.03.2018
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 94. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side 2 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 37 807 | 35 735 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitsevägi · maksed 11 976 €
- Tartu Ülikool · maksed 7 816 €
- Eesti Maaülikool · maksed 6 684 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 4 350 €
- Eesti Lennuakadeemia · maksed 3 447 €
- Tallinna Tehnikakõrgkool · maksed 1 972 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.07.2024Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10104226 / 17
-
27.11.2023Muutmiskanne Ä 10104226 / 16
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10104226 / 15
-
20.12.2022Muutmiskanne Ä 10104226 / 14
-
12.12.2022Muutmiskanne Ä 10104226 / M6
-
06.02.2019Muutmiskanne Ä 10104226 / 13
-
23.01.2019Muutmiskanne Ä 10104226 / M5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10104226 / 12
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10104226 / 11
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10104226 / 10
-
26.07.2016Muutmiskanne Ä 10104226 / 9
-
12.07.2016Muutmiskanne Ä 10104226 / M4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.03.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 09.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |