Polyline OÜ
Registrisse kantud 11330551Polyline OÜ (registrikood 11330551) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Pikajärve küla, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 15 930 eurot ja puhaskasum 1 377 eurot, bilansimaht 16 976 eurot. Juhatuse liikmed on Arno Kaarna, Riho Kaarna. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.12.2006 (19 a 10 k) · Liugemäe, Pikajärve küla, 63402
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,6 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,1 % | 2024: 0,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 95,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | +237,7 % | 2024: −7,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +28,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 930 | 4 717 | 5 079 | 3 426 | 7 153 | 4 605 | 8 370 |
| Puhaskasum | 1 377 | 84 | 3 070 | 95 | 4 038 | 1 135 | 5 196 |
| Käibevara | 3 222 | 2 400 | 3 564 | 1 152 | 10 844 | 11 788 | 14 542 |
| Põhivara | 13 754 | 13 902 | 11 974 | 11 293 | 1 505 | 1 523 | 936 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 976 | 16 302 | 15 538 | 12 445 | 12 349 | 13 311 | 15 478 |
| Kohustised kokku | 0 | 703 | 23 | 0 | 0 | 0 | 825 |
| Omakapital | 16 976 | 15 599 | 15 515 | 12 445 | 12 349 | 13 311 | 14 653 |
| Kasumimarginaal | 8,6 % | 1,8 % | 60,4 % | 2,8 % | 56,5 % | 24,6 % | 62,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 222 € · 19,0 %
- Põhivara 13 754 € · 81,0 %
- Omakapital 16 976 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 189 € | 1 252 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 189 € | 1 252 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 141 € | 1 204 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 047 € | 1 106 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 047 € | 1 106 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 047 € | 1 106 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 576 € | 1 666 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 396 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 417 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 803 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLiugemäe, Pikajärve küla, 63402
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.12.2025Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 20037441 / 7
-
05.12.2025Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20037441 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20037441 / 5
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 20037441 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20037441 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 37441 / 2
-
08.01.2007Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 104622 / 3
-
02.01.2007Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 37441
-
20.12.2006Märkus Ä 104622 / 2
-
13.12.2006Esmakanne Ä 104622
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.12.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |