Mullys OÜ

Registrisse kantud 11330930
☆ Jälgi

Mullys OÜ (registrikood 11330930) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Saku alevik, tegevusala lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük (EMTAK 47761). 2025. aasta müügitulu oli 129 989 eurot ja puhaskasum 11 081 eurot, bilansimaht 57 781 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 15.12.2006 (19 a 10 k) · Mooni tn 6, Saku alevik, 75501

Müügitulu 2025
130 tuh €
↑ +40 % vs 2024
Puhaskasum 2025
11 tuh €
↑ +317 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
1
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101107763 · osakapital 2 900 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101107763
Osakapital
2 900 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 30.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
EMTAK 47761
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
57 781 €
↑ +28 % vs 2024
Omakapital 2025
53 289 €
↑ +26 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-50k050k100k150k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 8,5 % 2024: 2,9 %
Omakapitali tootlus (ROE) 20,8 % 2024: 6,3 %
Omakapitali osakaal varadest 92,2 % 2024: 93,6 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 9,1 2024: 8,6
Müügitulu kasv +40,5 % 2024: −9,0 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +85,5 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 129 989 92 533 101 731 56 939 15 306 5 911 26 994
Puhaskasum 11 081 2 659 2 903 -18 304 3 014 -34 640 19 901
Käibevara 40 788 25 015 19 405 15 739 26 942 43 604 36 272
Põhivara 16 993 20 094 21 552 22 030 29 518 10 538 0
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 57 781 45 109 40 957 37 769 56 460 54 142 36 272
Kohustised kokku 4 492 2 901 1 408 1 123 10 706 5 861
Omakapital 53 289 42 208 39 549 36 646 56 450 53 436 30 411
Kasumimarginaal 8,5 % 2,9 % 2,9 % -32,1 % 19,7 % -586,0 % 73,7 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 57 781 €
  • Käibevara 40 788 € · 70,6 %
  • Põhivara 16 993 € · 29,4 %
Rahastus 57 781 €
  • Lühiajalised kohustised 4 492 € · 7,8 %
  • Omakapital 53 289 € · 92,2 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 9,1
Kohustised ÷ bilansimaht 7,8 %
Põhivara osakaal bilansimahust 29,4 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 47761 Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük põhitegevus 89 515 €
  • 70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 40 474 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
44 796 €
↑ +689 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
1
2025: 1 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
010k20k30k40k50kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

050k100k150k200k250kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 44 796 € 1 282 € 215 155 € 1
II kv 2026 5 680 € 1 204 € 45 950 € 1
I kv 2026 1 670 € 1 184 € 21 521 € 1
IV kv 2025 4 330 € 1 220 € 28 937 € 1
III kv 2025 1 641 € 1 220 € 31 695 € 1
II kv 2025 5 985 € 1 220 € 47 658 € 1
I kv 2025 509 € 1 135 € 18 420 € 1
IV kv 2024 1 075 € 361 € 20 937 € 1

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)14 932 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)427 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest2,9 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive20,8 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)71 718 €
Hinnanguline keskmine brutopalk822 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Mari-Ann Raisma
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 15.12.2006
Martin Raisma
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 15.12.2006

Tegelikud kasusaajad

Mari-Ann Raisma
Otsene osalus · Eesti · alates 24.10.2018
Martin Raisma
Otsene osalus · Eesti · alates 24.10.2018

Osanikud

Martin Raisma
1 878 € · 64,76 % · ainuomand · alates 01.09.2023
Mari-Ann Raisma
1 022 € · 35,24 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Mooni tn 6, Saku alevik, 75501

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
02505007501k1,3k1,5k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 1 240 1 362
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Saku Vallavalitsus · maksed 1 080 €
  • Kaitseliit · maksed 160 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10104652 / 8
  • 08.05.2020
    Muutmiskanne Ä 10104652 / 7
  • 05.05.2020
    Muutmiskanne Ä 10104652 / M1
  • 14.04.2020
    Muutmiskanne Ä 10104652 / 6
  • 15.03.2019
    Muutmiskanne Ä 10104652 / 5
  • 17.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10104652 / 4
  • 30.11.2017
    Muutmiskanne Ä 10104652 / 3
  • 03.12.2008
    Muutmiskanne Ä 104652 / 2
  • 14.12.2006
    Esmakanne Ä 104652

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 30.06.2026 Mikroettevõtja
2024 29.06.2025 Mikroettevõtja
2023 20.06.2024 Väikeettevõtja
2022 29.06.2023 Väikeettevõtja
2021 03.07.2022 Väikeettevõtja
2020 18.06.2021 Väikeettevõtja
2019 06.11.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –