osaühing Evalota
Registrisse kantud 11332685osaühing Evalota (registrikood 11332685) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ajakirjade jm perioodika kirjastamine (EMTAK 58131). 2025. aasta müügitulu oli 179 480 eurot ja puhaskasum 598 eurot, bilansimaht 381 367 eurot. Juhatuse liikmed on Raimonds Čerpaks, Sergei Minin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.12.2006 (19 a 9 k) · Laulupeo tn 24, Tallinn, 10128
Registriandmed KMKR EE101115108 · osakapital 2 560 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101115108
- Osakapital
- 2 560 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ajakirjade jm perioodika kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 2024: 1,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,1 % | 2024: 171,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,5 % | 2024: 0,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −4,1 % | 2024: +6,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 179 480 | 187 130 | 176 561 | 190 890 | 119 333 | 74 356 | 163 642 |
| Puhaskasum | 598 | 3 027 | -5 818 | -21 800 | 702 | -12 509 | -4 715 |
| Käibevara | 343 186 | 286 564 | 157 016 | 41 686 | 30 040 | 39 814 | 123 458 |
| Põhivara | 38 181 | 45 381 | 52 581 | 59 781 | 66 981 | 30 981 | 30 981 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 381 367 | 331 945 | 209 597 | 101 467 | 97 021 | 70 795 | 154 439 |
| Kohustised kokku | 379 505 | 330 181 | 206 860 | 97 412 | 71 166 | 45 642 | 116 777 |
| Omakapital | 1 862 | 1 764 | 2 737 | 4 055 | 25 855 | 25 153 | 37 662 |
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 1,6 % | -3,3 % | -11,4 % | 0,6 % | -16,8 % | -2,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 343 186 € · 90,0 %
- Põhivara 38 181 € · 10,0 %
- Lühiajalised kohustised 379 505 € · 99,5 %
- Omakapital 1 862 € · 0,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 145 € | 0 € | 24 465 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 186 € | 0 € | 25 839 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 149 € | 0 € | 297 395 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 447 € | 0 € | 29 512 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 103 € | 0 € | 25 109 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 356 € | 0 € | 29 274 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 481 € | 0 € | 300 720 € | 0 |
| IV kv 2024 | 851 € | 0 € | 32 257 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 382 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 155 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 33. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Info ja side (EMTAK 58) 179 480 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10104807 / 9
-
11.05.2020Muutmiskanne Ä 10104807 / 7
-
11.05.2020Muutmiskanne Ä 10104807 / 8
-
15.02.2018Muutmiskanne Ä 10104807 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10104807 / 5
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10104807 / 4
-
11.07.2012Muutmiskanne Ä 10104807 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 104807 / 2
-
27.12.2006Esmakanne Ä 104807
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |