Deftman OÜ
Registrisse kantud 11333644Deftman OÜ (registrikood 11333644) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43221). 2024. aasta müügitulu oli 198 534 eurot ja puhaskasum -9 195 eurot, bilansimaht 12 311 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Roman Aleksandrov. Juhatuse liige on Roman Aleksandrov. Maksuvõlg on 5 296,38 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.01.2007 (19 a 9 k) · Kaevu tn 16, Viljandi linn, 71005
Registriandmed KMKR EE101200563 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101200563
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -4,6 % | 2023: 1,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -186,1 % | 2023: -62,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2023: 0,5 |
| Müügitulu kasv | −8,7 % | 2023: −20,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +10,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 198 534 | 217 496 | 275 026 | 198 609 | 100 420 | 121 108 |
| Puhaskasum | -9 195 | 3 478 | -19 512 | 9 535 | 13 753 | 2 749 |
| Käibevara | 8 339 | 16 143 | 34 616 | 34 938 | 26 648 | 69 589 |
| Põhivara | 3 972 | 5 728 | 7 692 | 4 931 | 9 135 | 7 597 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 311 | 21 871 | 42 308 | 39 869 | 35 783 | 77 186 |
| Kohustised kokku | 35 218 | 35 583 | 59 498 | 37 547 | 39 388 | 94 544 |
| Omakapital | -22 907 | -13 712 | -17 190 | 2 322 | -3 605 | -17 358 |
| Kasumimarginaal | -4,6 % | 1,6 % | -7,1 % | 4,8 % | 13,7 % | 2,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 339 € · 67,7 %
- Põhivara 3 972 € · 32,3 %
- Lühiajalised kohustised 35 218 € · 286,1 %
- Omakapital -22 907 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 286,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 32,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 603 € | 5 040 € | 38 733 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 781 € | 3 775 € | 67 716 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 457 € | 1 947 € | 81 973 € | 2 |
| IV kv 2025 | 4 881 € | 2 456 € | 67 009 € | 2 |
| III kv 2025 | 12 107 € | 4 879 € | 60 579 € | 2 |
| II kv 2025 | 7 910 € | 7 130 € | 69 761 € | 3 |
| I kv 2025 | 14 707 € | 5 659 € | 37 705 € | 3 |
| IV kv 2024 | 6 293 € | 5 793 € | 82 695 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 201 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 680 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 76,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 911 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 231 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 5 296,38 €
- 29.09.2026 8 538,35 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKaevu tn 16, Viljandi linn, 71005
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10104962 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10104962 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10104962 / 7
-
06.03.2015Muutmiskanne Ä 10104962 / 6
-
23.02.2015Muutmiskanne Ä 10104962 / M7
-
07.01.2015Muutmiskanne Ä 10104962 / 5
-
12.05.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 10104962 / 4
-
27.04.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 10104962 / M5
-
12.04.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 10104962 / M4
-
18.03.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 10104962 / 3
-
25.03.2010Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 10104962 / M3
-
25.01.2010Toimiku dokumentide kontroll Ä 104962 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 20.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |