Osaühing Guardtech
Registrisse kantud 11334320Osaühing Guardtech (registrikood 11334320) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala signalisatsioonisüsteemide paigaldamine (EMTAK 43212). 2025. aasta müügitulu oli 121 254 eurot ja puhaskasum 5 590 eurot, bilansimaht 40 189 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaroslav Kiss. Juhatuse liige on Jaroslav Kiss. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.01.2007 (19 a 8 k) · Jaama pst 26, Rakvere linn, 44311
Registriandmed KMKR EE101130109 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101130109
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,6 % | 2024: 3,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 41,5 % | 2024: 31,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,5 % | 2024: 20,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +57,5 % | 2024: −3,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 121 254 | 76 998 | 79 462 | 105 879 | 112 510 | 184 572 | 190 966 |
| Puhaskasum | 5 590 | 2 498 | 1 093 | -3 573 | -7 029 | -4 737 | -2 767 |
| Käibevara | 30 325 | 27 123 | 18 350 | 30 588 | 46 334 | 68 633 | 61 753 |
| Põhivara | 9 864 | 10 946 | 17 786 | 19 425 | 19 425 | 24 897 | 30 369 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 40 189 | 38 069 | 36 136 | 50 013 | 65 759 | 93 530 | 92 122 |
| Kohustised kokku | 26 725 | 30 195 | 30 760 | 45 730 | 57 903 | 78 645 | 72 500 |
| Omakapital | 13 464 | 7 874 | 5 376 | 4 283 | 7 856 | 14 885 | 19 622 |
| Kasumimarginaal | 4,6 % | 3,2 % | 1,4 % | -3,4 % | -6,2 % | -2,6 % | -1,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 30 325 € · 75,5 %
- Põhivara 9 864 € · 24,5 %
- Lühiajalised kohustised 26 151 € · 65,1 %
- Pikaajalised kohustised 574 € · 1,4 %
- Omakapital 13 464 € · 33,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 66,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 24,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 831 € | 1 603 € | 21 790 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 452 € | 1 553 € | 14 657 € | 2 |
| I kv 2026 | 3 430 € | 2 039 € | 8 470 € | 7 |
| IV kv 2025 | 4 594 € | 2 698 € | 29 695 € | 7 |
| III kv 2025 | 8 535 € | 3 931 € | 54 396 € | 7 |
| II kv 2025 | 2 470 € | 643 € | 23 251 € | 6 |
| I kv 2025 | 3 577 € | 1 046 € | 17 616 € | 2 |
| IV kv 2024 | 3 243 € | 1 187 € | 18 243 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 944 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 534 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 56,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 263 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 514 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.05.2025Muutmiskanne Ä 40019567 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40019567 / 8
-
13.06.2019Muutmiskanne Ä 40019567 / 7
-
12.06.2019Muutmiskanne Ä 40019567 / 6
-
31.05.2019Muutmiskanne Ä 40019567 / 5
-
27.05.2019Muutmiskanne Ä 40019567 / M3
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40019567 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40019567 / 3
-
08.05.2012Muutmiskanne Ä 40019567 / 2
-
19.01.2012Muutmiskanne Ä 40019567 / M2
-
24.01.2007Esmakanne Ä 19567
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |