Osaühing FORTLA
Registrisse kantud 11335809Osaühing FORTLA (registrikood 11335809) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala metallpindade katmine (EMTAK 25511). 2025. aasta müügitulu oli 879 384 eurot ja puhaskasum -17 197 eurot, bilansimaht 225 222 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aime Altrof. Juhatuse liikmed on Aime Altrof, Moonika Kõrre. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.03.2007 (19 a 7 k) · Liiva tn 12a, Rakvere linn, 44310
Registriandmed KMKR EE101126508 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101126508
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metallpindade katmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,0 % | 2024: -3,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -22,9 % | 2024: -24,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,3 % | 2024: 41,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +28,1 % | 2024: −9,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 879 384 | 686 709 | 755 700 | 706 011 | 583 026 | 580 838 | 520 325 |
| Puhaskasum | -17 197 | -22 736 | -13 743 | 5 049 | 4 041 | 9 620 | 1 808 |
| Käibevara | 100 898 | 77 507 | 92 363 | 108 052 | 80 868 | 80 704 | 63 753 |
| Põhivara | 124 324 | 142 589 | 157 570 | 120 059 | 125 431 | 121 141 | 132 470 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 225 222 | 220 096 | 249 933 | 228 111 | 206 299 | 201 845 | 196 223 |
| Kohustised kokku | 150 219 | 127 896 | 134 997 | 99 432 | 82 669 | 82 256 | 86 254 |
| Omakapital | 75 003 | 92 200 | 114 936 | 128 679 | 123 630 | 119 589 | 109 969 |
| Kasumimarginaal | -2,0 % | -3,3 % | -1,8 % | 0,7 % | 0,7 % | 1,7 % | 0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 100 898 € · 44,8 %
- Põhivara 124 324 € · 55,2 %
- Lühiajalised kohustised 150 219 € · 66,7 %
- Omakapital 75 003 € · 33,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 66,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 55,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 61 912 € | 40 683 € | 208 260 € | 11 |
| II kv 2026 | 72 696 € | 41 844 € | 213 111 € | 11 |
| I kv 2026 | 64 600 € | 45 140 € | 218 413 € | 12 |
| IV kv 2025 | 73 164 € | 45 238 € | 211 645 € | 12 |
| III kv 2025 | 70 060 € | 45 039 € | 192 139 € | 12 |
| II kv 2025 | 70 537 € | 45 996 € | 248 280 € | 12 |
| I kv 2025 | 63 491 € | 45 415 € | 205 608 € | 12 |
| IV kv 2024 | 57 209 € | 37 148 € | 182 383 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 637 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 13 561 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 65,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 69 420 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 371 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Moonika Kõrre
- Bremmer Tours OÜ Juhatuse liige
- BREMMER REISID Osaühing Osanik
- Virumaa Ettevõtlikud Naised MTÜ Juhatuse liige
-
Aime Altrof
- NOBEABI Osaühing Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLiiva tn 12a, Rakvere linn, 44310
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubfortla.ee · veebileht ei avanenud 20.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40019793 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40019793 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40019793 / 5
-
29.11.2011Muutmiskanne Ä 40019793 / 4
-
14.07.2009Muutmiskanne Ä 19793 / 3
-
09.01.2009Muutmiskanne Ä 19793 / 2
-
13.03.2007Esmakanne Ä 19793
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 14.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |