osaühing Trendmill
Registrisse kantud 11337406osaühing Trendmill (registrikood 11337406) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77321). 2025. aasta müügitulu oli 395 430 eurot ja puhaskasum 48 387 eurot, bilansimaht 413 124 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Romek Isand. Juhatuse liige on Romek Isand. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.01.2007 (19 a 9 k) · Pärnasalu tn 30a, Saue linn, 76505
Registriandmed KMKR EE101114578 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101114578
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,2 % | 2024: 12,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,7 % | 2024: 32,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,0 % | 2024: 44,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 2,6 |
| Müügitulu kasv | +8,5 % | 2024: +18,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 395 430 | 364 553 | 308 090 | 417 425 | 284 471 | 160 154 | 191 943 |
| Puhaskasum | 48 387 | 46 104 | 13 716 | 78 996 | 30 664 | 11 142 | 5 628 |
| Käibevara | 68 504 | 82 740 | 65 826 | 120 017 | 67 969 | 56 936 | 43 912 |
| Põhivara | 344 620 | 243 940 | 77 368 | 86 945 | 92 628 | 101 945 | 137 304 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 413 124 | 326 680 | 143 194 | 206 962 | 160 597 | 158 881 | 181 216 |
| Kohustised kokku | 260 290 | 182 635 | 23 692 | 101 832 | 94 280 | 120 378 | 148 855 |
| Omakapital | 152 834 | 144 045 | 119 502 | 105 130 | 66 317 | 38 503 | 32 361 |
| Kasumimarginaal | 12,2 % | 12,6 % | 4,5 % | 18,9 % | 10,8 % | 7,0 % | 2,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 68 504 € · 16,6 %
- Põhivara 344 620 € · 83,4 %
- Lühiajalised kohustised 48 637 € · 11,8 %
- Pikaajalised kohustised 211 653 € · 51,2 %
- Omakapital 152 834 € · 37,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 63,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 83,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 049 € | 6 806 € | 119 675 € | 4 |
| II kv 2026 | 13 276 € | 5 147 € | 93 582 € | 4 |
| I kv 2026 | 20 557 € | 8 025 € | 81 630 € | 4 |
| IV kv 2025 | 0 € | 6 239 € | 155 517 € | 4 |
| III kv 2025 | 22 087 € | 6 737 € | 101 903 € | 5 |
| II kv 2025 | 19 449 € | 7 802 € | 76 120 € | 5 |
| I kv 2025 | 15 495 € | 9 166 € | 61 751 € | 4 |
| IV kv 2024 | 19 282 € | 6 796 € | 102 091 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 350 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 269 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 30,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 39 892 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 091 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 581 | 337 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Mustamäe Linnaosa Valitsus · maksed 1 581 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.12.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10105076 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10105076 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10105076 / 8
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10105076 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10105076 / 6
-
26.04.2016Muutmiskanne Ä 10105076 / 5
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 10105076 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 105076 / 3
-
24.01.2007Muutmiskanne Ä 105076 / 2
-
08.01.2007Esmakanne Ä 105076
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |