Hansbref OÜ
Registrisse kantud 11337599Hansbref OÜ (registrikood 11337599) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Koigu küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 48 663 eurot ja puhaskasum 179 023 eurot, bilansimaht 459 142 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Reinolt. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Marek Reinolt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.01.2007 (19 a 9 k) · Väike-Klaasivabriku, Koigu küla, 67308
Registriandmed KMKR EE101113184 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101113184
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 367,9 % | 2024: -9,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,1 % | 2024: -2,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,4 % | 2024: 75,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −23,1 % | 2024: −11,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 48 663 | 63 249 | 71 477 | 80 047 | 47 080 | 41 400 | 75 823 |
| Puhaskasum | 179 023 | -5 834 | 75 551 | 53 859 | 72 693 | 70 927 | 29 813 |
| Käibevara | 81 056 | 90 739 | 28 345 | 33 012 | 26 339 | 24 730 | 11 628 |
| Põhivara | 378 086 | 183 706 | 265 963 | 257 753 | 260 087 | 234 722 | 240 209 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 459 142 | 274 445 | 294 308 | 290 765 | 286 426 | 259 452 | 251 837 |
| Kohustised kokku | 122 302 | 67 729 | 5 096 | 11 816 | 1 180 | 1 250 | 569 |
| Omakapital | 336 840 | 206 716 | 289 212 | 278 949 | 285 246 | 258 202 | 251 268 |
| Kasumimarginaal | 367,9 % | -9,2 % | 105,7 % | 67,3 % | 154,4 % | 171,3 % | 39,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 81 056 € · 17,7 %
- Põhivara 378 086 € · 82,3 %
- Lühiajalised kohustised 122 302 € · 26,6 %
- Omakapital 336 840 € · 73,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 82,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 43 329 €
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus 5 334 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 026 € | 0 € | 38 070 € | 0 |
| II kv 2026 | 7 446 € | 1 238 € | 30 285 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 172 € | 349 € | 15 850 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 846 € | 349 € | 13 661 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 027 € | 311 € | 12 127 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 145 € | 230 € | 11 249 € | 1 |
| I kv 2025 | 5 236 € | 230 € | 23 187 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 126 € | 320 € | 10 819 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 342 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 690 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Puhastid OÜ | 100 % | 1 897 € | 25.11.2025 | 3 739 915 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Puhastid OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVäike-Klaasivabriku, Koigu küla, 67308
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 13. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Otepää vald 53,2 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 098 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Otepää Tervisekeskus · maksed 1 098 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10105114 / 10
-
08.07.2022Muutmiskanne Ä 10105114 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10105114 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10105114 / 7
-
30.07.2015Muutmiskanne Ä 10105114 / 6
-
17.01.2013Muutmiskanne Ä 10105114 / 5
-
01.08.2012Muutmiskanne Ä 10105114 / 4
-
24.07.2012Muutmiskanne Ä 10105114 / M3
-
14.11.2011Muutmiskanne Ä 10105114 / 3
-
05.08.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10105114 / 2
-
19.11.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 105114 / M2
-
16.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 105114 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |