OÜ ND Maalid
Registrisse kantud 11338908OÜ ND Maalid (registrikood 11338908) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Miiduranna küla, tegevusala kunstialane loometegevus (EMTAK 90031). Ettevõtte ainuomanik on Nelly Drell. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Nelly Drell. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.01.2007 (19 a 9 k) · Miiduranna tee 4, Miiduranna küla, 74001
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kunstialane loometegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,1 % | 2024: -9,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,9 % | 2024: 46,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 23,5 | 2024: 35,4 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | 0 | 18 500 | 3 000 | 4 000 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -8 185 | -10 153 | 7 735 | -31 632 | 46 | -4 929 | -5 251 |
| Käibevara | 228 915 | 230 114 | 336 587 | 321 899 | 345 405 | 337 862 | 333 245 |
| Põhivara | 5 113 | 5 113 | 5 113 | 5 113 | 5 113 | 5 113 | 5 113 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 234 028 | 235 227 | 341 700 | 327 012 | 350 518 | 342 975 | 338 358 |
| Kohustised kokku | 133 552 | 126 566 | 222 886 | 215 933 | 207 807 | 200 310 | 190 764 |
| Omakapital | 100 476 | 108 661 | 118 814 | 111 079 | 142 711 | 142 665 | 147 594 |
| Kasumimarginaal | – | – | 41,8 % | -1 054,4 % | 1,2 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 228 915 € · 97,8 %
- Põhivara 5 113 € · 2,2 %
- Lühiajalised kohustised 9 736 € · 4,2 %
- Pikaajalised kohustised 123 816 € · 52,9 %
- Omakapital 100 476 € · 42,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 23,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Nelly Drell
- OÜ Hyde Park Estate Juhatuse liige
- OÜ iNO Hill Juhatuse liige
- Santa Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Hyde Park Invest Juhatuse liige
- OÜ ND INVEST Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ iNO Hill | 100 % | 2 556 € | 02.09.2023 | 9 825 €2025 |
| Santa Invest OÜ | 100 % | 2 556 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
OÜ iNO Hill 100 %
-
Santa Invest OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMiiduranna tee 4, Miiduranna küla, 74001
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10105285 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10105285 / 4
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10105285 / 3
-
19.12.2011Muutmiskanne Ä 10105285 / 2
-
15.01.2007Esmakanne Ä 105285
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |