Aktsiaselts Trigon Asset Management
Registrisse kantud 11339670Aktsiaselts Trigon Asset Management (registrikood 11339670) on 2007. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala fondide valitsemine (EMTAK 66301). 2025. aasta tulud kokku (finantsasutus) olid 6 778 310 eurot ja puhaskasum 3 985 020 eurot, bilansimaht 5 592 433 eurot. Juhatuse liikmed on Mehis Raud, Jelena Rozenfeld. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.01.2007 (19 a 9 k) · Pärnu mnt 18, Tallinn, 10141
Registriandmed KMKR EE101596358 · osakapital 152 819 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101596358
- Osakapital
- 152 819 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Fondide valitsemine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 85,7 % | 2024: 80,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,1 % | 2024: 78,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,0 | 2024: 3,8 |
| Müügitulu kasv | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | ei ole võrreldav |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tulud kokku (finantsasutus) | 6 778 310 | 5 969 516 | 4 822 368 | 3 453 576 | 4 047 675 | 3 099 653 | 2 973 700 |
| Puhaskasum | 3 985 020 | 2 875 517 | – | – | 1 718 033 | 1 103 674 | 1 234 775 |
| Käibevara | 4 705 003 | 3 625 051 | – | – | 3 020 940 | 2 235 806 | 2 371 665 |
| Põhivara | 887 430 | 897 331 | – | – | 27 468 | 27 468 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 592 433 | 4 522 382 | 4 518 594 | 2 295 079 | 3 048 408 | 2 263 274 | 2 371 665 |
| Kohustised kokku | 942 757 | 957 727 | – | – | – | – | 914 075 |
| Omakapital | 4 649 676 | 3 564 655 | – | – | 2 047 895 | 1 300 439 | 1 457 590 |
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav |
Finantsteenuse osutaja tulud kokku ei ole müügitulu, seega kasumimarginaal ja käibekasv ei ole võrreldavad.
2022, 2023: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 705 003 € · 84,1 %
- Põhivara 887 430 € · 15,9 %
- Lühiajalised kohustised 942 757 € · 16,9 %
- Omakapital 4 649 676 € · 83,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 15,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 318 994 € | 70 932 € | 896 471 € | 9 |
| II kv 2026 | 390 360 € | 112 519 € | 834 085 € | 8 |
| I kv 2026 | 659 203 € | 66 608 € | 502 020 € | 8 |
| IV kv 2025 | 64 931 € | 66 629 € | 673 615 € | 8 |
| III kv 2025 | 241 453 € | 68 202 € | 647 898 € | 8 |
| II kv 2025 | 291 352 € | 96 670 € | 619 879 € | 8 |
| I kv 2025 | 509 523 € | 67 816 € | 697 902 € | 9 |
| IV kv 2024 | 65 502 € | 65 289 € | 511 908 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 106 331 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 23 644 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 22,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 35,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 298 824 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 052 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: JOAKIM JOHAN Helenius
- aktsiaselts Väätsa Agro Tegelik kasusaaja
- AS FENESTRA Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
- Nordic Fibreboard Ltd Osaühing Tegelik kasusaaja
- Osaühing Kaiu LT Tegelik kasusaaja
- AS TRIGON CAPITAL Tegelik kasusaaja
- Sääse Korterid OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing NÄDALINE Tegelik kasusaaja
- Sunny-Trading OÜ Juhatuse liige
-
Mehis Raud
- OÜ KV Tolli 7 Tegelik kasusaaja
- OÜ Fero Invest Tegelik kasusaaja
- Solar Energy Group OÜ Osanik
- OÜ Forent Juhatuse liige
- TRIGON LUKA RESORTS AS Tegelik kasusaaja
- OÜ Ferocapital Tegelik kasusaaja
-
Jelena Rozenfeld
- OÜ Rozen Capital Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 498 128 €
- 17. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 85,7 %
- 26. Kõige pikema staažiga juhatused · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 5,9 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.12.2024Muutmiskanne Ä 10105360 / 23
-
19.11.2024Muutmiskanne Ä 10105360 / M7
-
03.01.2024Muutmiskanne Ä 10105360 / 22
-
14.12.2023Muutmiskanne Ä 10105360 / 21
-
07.12.2023Muutmiskanne Ä 10105360 / M6
-
02.12.2020Muutmiskanne Ä 10105360 / 20
-
09.02.2018Muutmiskanne Ä 10105360 / 19
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10105360 / 18
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10105360 / 17
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10105360 / 16
-
31.07.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10105360 / 15
-
25.04.2017Muutmiskanne Ä 10105360 / 14
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 06.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |