Osaühing Bonnets
Registrisse kantud 11346374Osaühing Bonnets (registrikood 11346374) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Uuemõisa alevik, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 50 687 eurot ja puhaskasum 1 694 eurot, bilansimaht 120 707 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jevgeni Bassov. Juhatuse liige on Jevgeni Bassov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.02.2007 (19 a 8 k) · Haudejaama tee 20, Uuemõisa alevik, 90401
Registriandmed KMKR EE101128030 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101128030
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,3 % | 2024: -24,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,4 % | 2024: -18,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,9 % | 2024: 57,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | −3,9 % | 2024: +55,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 687 | 52 726 | 33 838 | 115 774 | 128 643 | 78 244 | 104 031 |
| Puhaskasum | 1 694 | -12 946 | -17 470 | 18 402 | 7 952 | -33 510 | -15 440 |
| Käibevara | 109 219 | 102 918 | 110 787 | 134 976 | 140 861 | 127 124 | 156 641 |
| Põhivara | 11 488 | 17 464 | 23 440 | 22 316 | 15 950 | 34 455 | 53 523 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 120 707 | 120 382 | 134 227 | 157 292 | 156 811 | 161 579 | 210 164 |
| Kohustised kokku | 49 652 | 51 021 | 51 920 | 47 515 | 65 436 | 78 156 | 83 231 |
| Omakapital | 71 055 | 69 361 | 82 307 | 109 777 | 91 375 | 83 423 | 126 933 |
| Kasumimarginaal | 3,3 % | -24,6 % | -51,6 % | 15,9 % | 6,2 % | -42,8 % | -14,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 109 219 € · 90,5 %
- Põhivara 11 488 € · 9,5 %
- Lühiajalised kohustised 49 652 € · 41,1 %
- Omakapital 71 055 € · 58,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 248 € | 1 322 € | 20 067 € | 2 |
| II kv 2026 | 2 790 € | 1 322 € | 16 678 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 721 € | 1 544 € | 9 893 € | 2 |
| IV kv 2025 | 4 124 € | 1 784 € | 19 730 € | 2 |
| III kv 2025 | 4 571 € | 2 054 € | 17 421 € | 2 |
| II kv 2025 | 2 373 € | 1 449 € | 8 243 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 446 € | 1 749 € | 6 586 € | 2 |
| IV kv 2024 | 2 866 € | 1 679 € | 14 798 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 083 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 441 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 689 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 424 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 976 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Haapsalu Kutsehariduskeskus · maksed 976 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.06.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30033162 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30033162 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30033162 / 6
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 30033162 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30033162 / 4
-
13.08.2012Muutmiskanne Ä 30033162 / 3
-
23.12.2011Muutmiskanne Ä 30033162 / 2
-
07.03.2007Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 106077 / 3
-
06.03.2007Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 33162
-
22.02.2007Märkus Ä 106077 / 2
-
07.02.2007Esmakanne Ä 106077
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 06.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 02.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |