Return OÜ
Registrisse kantud 11348120Return OÜ (registrikood 11348120) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tsirgumäe küla, tegevusala vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus (EMTAK 01281). 2025. aasta müügitulu oli 26 013 eurot ja puhaskasum 109 eurot, bilansimaht 21 025 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Inge Põder-Männiste. Juhatuse liige on Inge Põder-Männiste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.02.2007 (19 a 8 k) · Ööbiku/1, Tsirgumäe küla, 68012
Registriandmed KMKR EE101140856 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101140856
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: -3,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,0 % | 2024: -7,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,0 % | 2024: 50,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | +12,1 % | 2024: +7,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 013 | 23 210 | 21 607 | 21 631 | 21 942 | 18 861 | 15 916 |
| Puhaskasum | 109 | -828 | 130 | -2 676 | -3 466 | -3 297 | -4 496 |
| Käibevara | 15 181 | 17 421 | 17 070 | 16 397 | 20 685 | 21 969 | 24 613 |
| Põhivara | 5 844 | 3 662 | 5 612 | 7 062 | 9 962 | 12 861 | 14 023 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 21 025 | 21 083 | 22 682 | 23 459 | 30 647 | 34 830 | 38 636 |
| Kohustised kokku | 10 309 | 10 476 | 6 722 | 7 629 | 12 141 | 12 737 | 12 921 |
| Omakapital | 10 716 | 10 607 | 15 960 | 15 830 | 18 506 | 22 093 | 25 715 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | -3,6 % | 0,6 % | -12,4 % | -15,8 % | -17,5 % | -28,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 181 € · 72,2 %
- Põhivara 5 844 € · 27,8 %
- Lühiajalised kohustised 5 095 € · 24,2 %
- Pikaajalised kohustised 5 214 € · 24,8 %
- Omakapital 10 716 € · 51,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01281 Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus põhitegevus 25 903 €
-
64991 Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid 110 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 170 € | 68 € | 4 868 € | 1 |
| II kv 2026 | 76 € | 78 € | 3 597 € | 1 |
| I kv 2026 | 369 € | 91 € | 8 680 € | 1 |
| IV kv 2025 | 487 € | 111 € | 6 731 € | 1 |
| III kv 2025 | 280 € | 125 € | 5 243 € | 1 |
| II kv 2025 | 198 € | 125 € | 5 210 € | 1 |
| I kv 2025 | 415 € | 231 € | 8 460 € | 1 |
| IV kv 2024 | 307 € | 98 € | 7 295 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 57 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 23 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 623 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 44 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Inge Põder-Männiste
- ÖÖBIKU ÜRDITALU OÜ Osanik
- Daamide Klubi Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Põhiliselt elamiseks kasutatavas käitlemiskohas toidu valmistamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 308 | 839 |
| Toetused kokku | 308 | 839 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 308 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.01.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 20037801 / 11
-
31.12.2023Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20037801 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20037801 / 9
-
03.07.2020Muutmiskanne Ä 20037801 / 8
-
16.12.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20037801 / 7
-
22.06.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20037801 / 6
-
25.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20037801 / M4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20037801 / 5
-
12.12.2011Muutmiskanne Ä 20037801 / 4
-
26.11.2011Muutmiskanne Ä 20037801 / M3
-
12.10.2010Muutmiskanne Ä 20037801 / 3
-
06.04.2010Muutmiskanne Ä 20037801 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |