RAUMBAD OÜ
Registrisse kantud 11350950RAUMBAD OÜ (registrikood 11350950) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 28 341 eurot ja puhaskasum 9 617 eurot, bilansimaht 40 226 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Urmo Ott. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Urmo Ott. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.03.2007 (19 a 6 k) · Kungla tn 62a, Tartu linn, 50403
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 33,9 % | 2024: 1,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,1 % | 2024: 2,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 145,7 | 2024: 125,8 |
| Müügitulu kasv | −27,6 % | 2024: +53,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 341 | 39 148 | 25 491 | 18 265 | 38 799 | 21 147 | 37 612 |
| Puhaskasum | 9 617 | 744 | 11 305 | 1 363 | 1 111 | 1 050 | 1 616 |
| Käibevara | 40 226 | 30 575 | 29 808 | 18 479 | 17 119 | 15 994 | 14 759 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 53 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 40 226 | 30 575 | 29 808 | 18 479 | 17 119 | 15 994 | 14 812 |
| Kohustised kokku | 276 | 243 | 220 | 196 | 199 | 185 | 53 |
| Omakapital | 39 950 | 30 332 | 29 588 | 18 283 | 16 920 | 15 809 | 14 759 |
| Kasumimarginaal | 33,9 % | 1,9 % | 44,3 % | 7,5 % | 2,9 % | 5,0 % | 4,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 40 226 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 276 € · 0,7 %
- Omakapital 39 950 € · 99,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 145,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 585 € | 592 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 327 € | 296 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 564 € | 570 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 845 € | 823 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 813 € | 823 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 845 € | 823 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 782 € | 791 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 718 € | 729 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 195 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 197 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 379 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Raumbad Haldus UÜ | – | – | 30.05.2008 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKungla tn 62a, Tartu linn, 50403
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20038176 / 7
-
13.10.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20038176 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20038176 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20038176 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20038176 / 3
-
15.01.2012Muutmiskanne Ä 20038176 / 2
-
23.03.2007Esmakanne Ä 38176
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 09.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |