Rotstein OÜ
Registrisse kantud 11352311Rotstein OÜ (registrikood 11352311) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala finantsnõustamine (EMTAK 66191). 2025. aasta müügitulu oli 2 772 eurot ja puhaskasum -14 106 eurot, bilansimaht 1 350 217 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ivars Bergmanis. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Ivars Bergmanis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.02.2007 (19 a 8 k) · F. R. Kreutzwaldi tn 8, Tallinn, 10124
Registriandmed KMKR EE102532269 · osakapital 2 700 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102532269
- Osakapital
- 2 700 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Finantsnõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -508,9 % | 2024: 97,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,2 % | 2024: 69,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 10,2 % | 2024: 10,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −97,4 % | 2024: +641,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 772 | 108 479 | 14 637 | – | – | – | – |
| Puhaskasum | -14 106 | 105 885 | -1 782 | -8 828 | 215 | -281 | -2 324 |
| Käibevara | 33 768 | 111 047 | 55 888 | 9 149 | 2 669 | 2 781 | 2 776 |
| Põhivara | 1 316 449 | 1 319 333 | 1 261 867 | 950 453 | 130 709 | 129 182 | 128 718 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 350 217 | 1 430 380 | 1 317 755 | 959 602 | 133 378 | 131 963 | 131 494 |
| Kohustised kokku | 1 211 927 | 1 277 984 | 1 271 244 | 911 309 | 76 257 | 75 057 | 74 307 |
| Omakapital | 138 290 | 152 396 | 46 511 | 48 293 | 57 121 | 56 906 | 57 187 |
| Kasumimarginaal | -508,9 % | 97,6 % | -12,2 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 768 € · 2,5 %
- Põhivara 1 316 449 € · 97,5 %
- Lühiajalised kohustised 1 126 501 € · 83,4 %
- Pikaajalised kohustised 85 426 € · 6,3 %
- Omakapital 138 290 € · 10,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 89,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 214 € | 0 € | 9 807 € | 0 |
| II kv 2026 | 63 € | 0 € | 3 265 € | 0 |
| I kv 2026 | 110 € | 0 € | 4 371 € | 0 |
| IV kv 2025 | 215 € | 0 € | 3 421 € | 0 |
| III kv 2025 | 152 € | 0 € | 1 707 € | 0 |
| II kv 2025 | 34 € | 0 € | 1 703 € | 0 |
| I kv 2025 | 110 € | 0 € | 1 531 € | 0 |
| IV kv 2024 | 6 319 € | 0 € | 29 980 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 71 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 269 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| ViaClarus OÜ | 25 % | 250 € | 02.09.2023 | 95 993 €2025 |
| Defensphere OÜ | 0,33 % | 54 € | 10.06.2024 | 713 570 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
ViaClarus OÜ 25 %
-
Defensphere OÜ 0,33 %
Skeem
LEI 894500OWQ74I37S0OM87
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10106212 / 10
-
20.11.2019Muutmiskanne Ä 10106212 / 9
-
25.10.2019Muutmiskanne Ä 10106212 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10106212 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10106212 / 7
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10106212 / 6
-
11.02.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10106212 / 5
-
20.05.2011Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10106212 / 4
-
22.04.2010Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10106212 / 3
-
17.12.2008Muutmiskanne Ä 106212 / 2
-
12.02.2007Esmakanne Ä 106212
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |